Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valakinek megvolt rendesen...

Ha valakinek megvolt rendesen a mensese, van olyan hogy mégis terhes?

Figyelt kérdés

Nem leosztást kérek,hanem kíváncsi vagyok.nekem megvolt rendesen.Hosszra és mennyiségre is a olyan volt mint a többi.De eddig mensi után egyből lett folyásom ami addig tartott ameddig nem volt peteérés.most nincs,vagy csak néha,és néha alul fáj a hasam a méhemnél.A kislányomnál fájt így csak most ritkábban.Meg néha émelyeg a gyomrom.

Nem képzelek be semmit,mert (igaz hogy csak megszakításos módszerrel) de védekezünk.Pont ezért gondolom hogy akár lehet is.

Csak normális válaszokat szeretnék kérni.Előre is köszönöm.


2010. dec. 24. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen egy ismerősömnek 5 hónapig megvolt.
2010. dec. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha dettó ugyanolyan a menzeszed, mint eddig, akkor nem valószínű.

Kicsi változás mindig szokott lenni ha terhesség is fennáll.

A peteérés pedig előfordul, hogy csúszik vagy elmarad.

2010. dec. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És minden normális volt?mármint úgy hogy nem volt pl:kevesebb,vagy rövidebb?
2010. dec. 24. 17:05
 4/8 A kérdező kommentje:

Amúgy legszívesebben tesztelnék egyet,de hülyén érezném magam a párom előtt,hogy elmúlt a mensesem és mégis azt hiszem terhes vagyok.

Azért szeretnék itt tanácsot kérni hogy egyáltalán fordult-e elő valakivel így,hogy megvolt a mensese és mégis babát várt.

2010. dec. 27. 21:40
 5/8 anonim válasza:

A teszt pár forint és megnyugtat...

A párod is megérti, de nem kell Ö, te is ellenőrizheted.

(időben az esemény-utáni tab.még megoldás lett volna!)

2010. dec. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ismerősömnek 4 hónapig megvolt. Ritka az ilyen,de lehetséges. Egy tesztet megér!
2010. dec. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is vennék tesztet, hogy megnyugodjak.
2010. dec. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Akkor lehet beszélek vele,és veszek egy tesztet.De hogy félreértések ne essenek,habár nem lenne tervezett baba,nem lenne baj ha mégis ő van a dologban.Hisz már van egy kislányom 15,5 hónapos.

07:13-asnak üzenem,nem olvastad jól el a kérdést.mivel megszakításos módszerrel védekezünk bármikor benne van a pakliban hogy baba lesz,és nem bennem ment el a párom,így nehéz olyan tabit bevenni.

2010. dec. 28. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!