Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valakinek több hónapig...

Ha valakinek több hónapig nincs peteérése de menstruál rendesen 32-34 naponta az lehetséges?

Figyelt kérdés
2008. jún. 17. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Mibő gondolod, hogy nincs peteérésed? Hőmérő, ovu teszt?
2008. jún. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnos lehet, de tényleg miből gondolod hogy nincs peteérésed?

2008. jún. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

tényleg miből gondolod hogy nincs pé??


egyébként lehet ilyen, mert a menstruáció egy rendszeres beidegződés amit az agy irányít tulajdonképpen tudatalatt- a peteérést a sárgatest hormonokkal szabályozza.-ezt a magyarázatot kaptam egy orvostól.

Viszont nekem is ez volt és nem volt normális peteérés , hanem visszamaradtak cisztaként..menj orvoshoz, mert ki tudják deríteni és kezelhető..nekem is elmúlt a gyógyszerektől. 14 hetes kismami

2008. jún. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igen sajnos nálam is ez volt. nekem mindig megjött mégsem volt pém.
2008. jún. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges. Én is voltam így.
2008. jún. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

igen lehet, gyógyszer alatt is vérzel, bár az nem menzesz, hanem megvonásos vérzés, és nincs peteérés, hisz pont azért fogamzásgátló, nekem sem volt peteérésem, ciszták maradtak utána, de én nem is menstruáltam, mikor elkezdtem menzizni, akkor lett peteérésem, de ritkán, amúgy orgazmus is válthat ki peteérést, és a cickafarkfű teától lett 24 évesen életemben előszőr rendszeres a vérzésem, hormonjaimat rendbe hozza :)


amúgy pco s vagyok és agyalapi mirigy daganatos, magas a prolaktinom


24/L

2010. aug. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!