Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » érdemes még reménykednem? Dec...

érdemes még reménykednem? Dec elején arra lettem figyelmes, hogy 2 napja kellett volna megjönnie, és nem érzek semmit.

Figyelt kérdés

máskor már egy héttel előtte cicim leszakad, derekam, hasam fáj, most semmi. 4 nap késés után egy kicsit fájt a hasam de egyáltalán nem úgy ahogy szokott és megjött. nem volt más mint amilyen szokott csak kicsit tovább tartott és nem fájt úgy ahogy szokott. azóta viszont megjön érzésem van, hiába mult el, a cicim érzékeny mintha most kéne megjönnie és és 2 napja a megjön érzés mellett, mintha izomlázam lenne az alhasamban.

a teszt a késés 3. napján negatív lett, azóta nem csináltam, viszont ezek a cici és has "fájások" felpiszkálták a gondolataimat. érdemes elnézzek dokihoz, ugy is ideje lenne egy éves vizsgálatnak


2010. dec. 25. 19:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
előtte tesztelj, mert úgyis ez lesz az első kérdése :)
2010. dec. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
mielött elmész dokihoz,csinálj még 1 tesztet...
2010. dec. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Tesztelj és írd meg mi lett! :D Drukkolok!
2010. dec. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
tesztelnék én szívesen csakhogy már nincs itthon tesztem és nálunk semmi nincs nyitva most. holnap reggel fél6ra megyek dolgozni ugyh reggel se tudok tesztet venni, utána meg már mennék a dokihoz. valószínű ez lesz, mert feszít mindenem, és nem múlik ez a megjön érzés.
2010. dec. 26. 09:44
 5/14 A kérdező kommentje:
találtam egy régen vett medilab tesztet és megcsináltam. egy igen halvány 2 csíkom van! ezt nem értem ha baba lenne nem kéne már egy igen erős csíknak lennie? most mégjobban nem értem az egészet. mindenesetre holnap biztos megyek dokihoz és elviszem ezt a tesztet
2010. dec. 26. 12:07
 6/14 anonim ***** válasza:
ird meg majd hogy mi volt a dokinál...
2010. dec. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
időpont nélkül mentem szakrendelésre, már a lábam az széken volt amikor nekiállt 5 percet telefonálgatni, és hát azt mondja fel vagyok fázva a cicifájásra nem mondott semmit, a tesztet értékelhetetlennek vette, mivel igen halvány a control vonal is... most dilemmában vagyok, hogy megvegyem -e a gyulladáscsökkentőt vagy menjek másik orvoshoz.
2010. dec. 27. 17:34
 8/14 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 20:12

Ó... Hát, mit ne mondjak, én sem érteném a helyedben... :S Ha jól értem, akkor dec. elején kellett volna megjönnie, aminek már ugye több hete. Ha ezt vesszük alapul, akkor tényleg "ordítania" kellett volna tesztnek, de mint írod, régi. Viszont ha tényleg terhes vagy, akkor azt már a dokinak is látnia kellett volna, vagy uh-gal meg sem vizsgált? Én azt hiszem, hogy vennék egy új tesztet és azt megnézném. Ha negatív, akkor marad a gyulladáscsökkentő, ha kétes, vagy pozitív, akkor másik doki.


Azért még szurkolok, hogy mégis baba legyen.... :)

2010. dec. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én elmennék másikhoz, mi az, hogy egy uh-t se csinált?? :S
2010. dec. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
holnap meló után átmegyek egy másik dokihoz a gyógyszer se kezdtem el szedni, a megjön érzés még mindig van, szerencsére a pisilés még mindig nem fáj.
2010. dec. 28. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!