Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek babás?...

Szerintetek lehetek babás? Napok óta enyhe émelygés szinte egész nap ma kellett volna megjönnie de semmi. Tegnap reggel csináltam egy tesztet ami 5 percen belül - lett viszont utána visszanéztem és már halvány rózsaszín csíkot láttam rajta!

Figyelt kérdés
(délután néztem vissza és nem tudom, hogy 5 perc után mennyi idő telhetett el)
2011. nov. 13. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Vegyél egy új tesztet és tesztelj újra. :) Sok sikert!
2011. nov. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A halvány csík is csík!! Azért csinálj egy másik teszttel holnap reggel is!!

Azért én csendben gratulálok!!:))

2011. nov. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat a múlt hónapban nagyot koppantam és úgy vagyok vele most már lehet, hogy a + tesztnek sem fogok hinni csak a nőgyógyásznak! :-)
2011. nov. 13. 21:00
 4/10 A kérdező kommentje:
Annyit szeretnék még így "előre" kérdezni,hogy ezért nézhetnek e ki mivel 22 éves vagyok és úgy érzem, hogy mostanában nem nézik jó szemmel ennyi idősen babát vállalni?
2011. nov. 13. 21:02
 5/10 A kérdező kommentje:
Előre is köszönöm a válaszokat, félre értés ne essék ha itt van az enyém lesz és örülni fogok neki csak ezt tapasztalom a környezetemben.
2011. nov. 13. 21:03
 6/10 anonim ***** válasza:

A múlt hónapban már teszteltél pozit és végül mensi lett belőle? Sajnálom, akkor hogy volt, ha szabad kérdeznem.

Szerintem ez azért van bár én mág nem tapasztaltam, mert mostanában inkább később vállalnak a nők gyermeket. Ezért most az fura, hogy 22 vagy, mondjuk jó 20 éve meg a 30 fölötti volt furcsa.:)

Én még csak 30

2011. nov. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szóval én még csak 30 vagyok személy szerint nem nézek furcsán arra aki 22 évesen babát vállal. Utolsó voltam csak véletlenül elküldtem.
2011. nov. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Teszteltem most este és nagyon halvány +! majd holnap reggel már bízom benne, hogy erősebb lesz! :-)
2011. nov. 14. 17:46
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,csináltam múlt hónapban sok sok tesztet de -ak lettek csak 6 napot késett és szinte biztos voltam, hogy van. De most csak akkor fogom tényleg elhinni ha az orvos mondja! :-)
2011. nov. 14. 17:54
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező? Van már egy 9 éves gyereked? 🤗
2021. jan. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!