Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az LH tesztjeim sorban negatív...

Az LH tesztjeim sorban negatívak, de a görbém szerint normális a ciklusom, van peteérésem. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Minden reggel hőmérőzök, normális 2 fázisú görbéket produkálok, az LH tesztjeim mégis mindig teljesen negatívak. Délután szoktam LH tesztelni Vaterás One step teszttel. Rossz lenne a teszt???
2010. dec. 26. 08:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hú!

Most pont ez a bajom nekem is!!

Most is a 12. naptól teszteltem a 16-ig de full negák.

A 12. nap volt egy nagyon gyenge 2. csík.

Azon kívül mindegyikben volt valamiféle "körömnyom"! :(

Én most át fogok térni a wondfo-ra,azt mondják az sokkal jobb teszt!

Hány naposak a ciklusaid?

2010. dec. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

28-30 naposak a ciklusaim.

Köszi a tippet, akkor én is kipróbálom a wond-fo-t. Ezek szerint nem csak nekem nem vált be a One step.

2010. dec. 26. 09:16
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Olyan is előfordul, hogy a hő alapján rendben van a ciklus, egyébként meg nincs peteérés. Annyira nem is ritka.

Próbálj másik tesztet, de ha azok is mind negatívak, akkor irány a doki, és vizsgáltasd ki magad. Nekem bevált a one step, de remélem tényleg a teszttel lesz a baj.

Mindenesetre ne kísérletezgess többfélével, próbáld még ki a won-fo-t, és ha annál is ezt tapasztalod, akkor irány a doki.

2010. dec. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Van már 2 gyerekem, épp a harmadikon erőlködünk. Nálunk nem használtam LH tesztet, így előző tapasztalataim nincsenek. Sajnos a ketteske nagyon nehezen jött össze, utána vetéltem is egyet, szóval peteérésem valószínűleg van de nem vagyok egyszerű eset ha terhességről van szó.
2010. dec. 26. 10:53
 5/12 anonim ***** válasza:
52%

Én kidobtam a francba az LH teszteket, mert akkor sem mutattak peteérést, amikor a kisfiaim sikerültek:)

Nagy humbukk az egész, persze van akinek beválik.

2010. dec. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem a vaterás One Step nem vált be, sosem volt + ovu tesztem, de a görbém mutatta a pé-t. Na egyik hónapban vettem boltban ovu tesztet, hogy megnézzem az is mindig negatív-e.

Ezt a két ovu tesztet ugyanakkor csináltam ugyanabból a vizeletből...

Az eredmény (felső a bolti, alsó a vaterás):

[link]


Szerintem elég nagy a különbség, azóta nem is használom a vaterásat :)

2010. dec. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!!


Nekem is ilyenek, mint a linkelt képen mindig.

2010. dec. 26. 15:40
 8/12 Manka68 ***** válasza:
100%

Szia!

Én boltit használtam, és 14-ik napon volt pozi, amikor kellett. :o)

Sajnos baba nem lett belőle, de ovum tutira volt. :o)

2010. dec. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a bolti tesztnek mi a neve??? (ami linkelve van)

Hol lehet kapni,mennyiért,hány darabos?

2010. dec. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én linkeltem a képet...


A bolti tesztet a Müller drogériában vettem, a neve Expect, 4 db-os kiszerelés 1500 Ft körül van. A vateráshoz képest jóval drágább, de a bolti tesztek közül talán ez az egyik legolcsóbb - legalábbis amit én találtam.

És hiába drágább mint a másik, de legalább ki tudok igazodni rajta, és mutatja az ovut :)

2010. dec. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!