Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen vizsgálatot lehetne...

Milyen vizsgálatot lehetne még csináltatni, hogy kiderüljön végre miért nem esem teherbe? Az orvosom szerint egészséges vagyok szervileg, szép méh, normális ciklus, van mindig peteérésem. Nincs PCO-m, endomentriózisom stb.

Figyelt kérdés

Eddig a 5 évnyi sikertelenség alatt volt 3 imszem, 2 lombik és semmi. Csináljuk tovább a lombikot, de akkor sem fér a fejembe miért nem jön össze.

A méhnyálkahártyám is elég vastag volt mindig.


2011. jún. 23. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondanám az átjárhatóságit, de lombiknál az édesmindegy... hogy az miért nem sikerül??? Kitartás, egyszer sikerülni fog!!!
2011. jún. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos van ilyen! Nem kell feladni, de benne van a pakliban,hogy nincs bajotok mégsem. Egy baráti pár így járt. Ők 7 lombikon vannak túl! Elvileg mindkettő egészséges. Most az örökbefogadáson kezdtek el gondolkodni!
2011. jún. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
pajzsmirigyhormonokat néztek? HA minden oké akkor valószínű pszichés! Próbáld meg nem görcsösen akarni! Egy időre tedd félre a baba projectet, máson pörögjél, és amikor nem gondolod, vagy nem várod, jönni fog a pici! Tudom ezt könnyű moondani, de kivitelezni igen nehéz, és nagyon sokat vártál már a babára! De nem egy ilyen történt a környezetemben! Kitartást!
2011. jún. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Inzulinszintedet nézték? Pajzsmirigy? Párodat megvizsgálták? Mert ezek feltétlen szükségesek. Vagy lehet ezen már túl estetek a lombikot nem ismerem szerencsére még. Mi is babát szeretnénk 6. hónapja próbálkozunk, de eddig még semmi.

2011. jún. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egy pajzsmirigy vizsgálaton pontosan mely hormonokat nézik, mert lehet hogy a meddőségiben ezeket már nézték. Tehát nem tudom és hogy lehet ezt megnézetni, milyen orvoshoz kell menni?
2011. jún. 23. 13:38
 6/8 sumergo ***** válasza:

Pajzsmirigy hormonokat nekem már az inszemináció előtt nézték, ezért úgy gondolom, ez a meddőséggel foglalkozó szakembereknél alap, hogy megnézik, különben rontanák a sikerességet. Nekem is ott derült ki, hogy rossz a pajzsmirigyem. Aztán rendbe tették gyógyszerrel.

A lombikokra nekem sem tudott mit mondani az orvosom, sok nem sikerült, csak az utolsó :-)), miután babaváró tearendszert használtuk. Nekem ez segített, hogy a 6. lombik sikeres legyen. 5 lombiknál szépek voltak a petesejtek, volt, hogy még fagyasztottunk is, mégsem sikerült, a doki pedig azt mondta egyszerűen nem tudja miért nem sikerül, mert sikerülnie kellene. Hát a teák után (közben) rögtön sikerült!!!

20+3

2011. jún. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 sumergo ***** válasza:

A hetes kismama lemaradt!

JA és voltunk immunológiai és genetikai kivizsgáláson is, 17 kémcső vért vettek mindkettőnktől, szinte minden vérből megállapítható paramétert megnéztek, de ott sem találtak semmit. Esetleg még ezeket meg lehetne csináltatni, hátha tudnak valami okosságot mondani nektek. Ingyenes.

2011. jún. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves sumergo!

Köszönöm a válaszod, mert nagyon jó olyan kismamától választ kapni, aki már terhes és ahogy leírtad, sokadikra de SIKERÜLT. Gratulálok!!!

Egyébként a teánál Gyuri bácsi gyógyteáira gondoltál?

Az immunológiai vizsgálatnál, amire írtad, hogy ingyenes, azt hol csinálták nektek? Mert a meddőségiben már mondtam a dokimnak, hogy szeretnék ilyet, de azt mondta nem kell a lombiknál! Én privátba is megcsináltatnám.

2011. jún. 25. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!