Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 27 napos ciklus esetén mennyi...

27 napos ciklus esetén mennyi esélyem van a teherbeesésre, ha a menstruáció első napjához számítva a 9. napon voltunk együtt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ,mikor volt pé-d. Ha a többségbe esel,akinek a ciklus közepén van pé-je,akkor kb a 12-13. napon lehetett peteérésed. Talán egy kislány összejött. Biztosra nem mondanám. A spermák ugyanis akár 5 napig is életképesek-de csak a lányok,a fiúk bár gyorsan odaérnek,de hamar kipurcannak.
2010. dec. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 26-28 napos a ciklusom általában. Meg is érzem a peteérést,fáj a hasam, nyúlós váladék,igaz a hőmet nem mérem. Szóval nekem a peteérésem a ciklus 12. és 13. napján van 90%-ban. Igaz baba még nincs, nem is azért követem nyomon a dolgokat, csak kíváncsiságból. Próbáld te is figyelni a jeleket és akkor lépjetek akcióba.
2010. dec. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

25-27 napos ciklusokkal, 9. napi együttléttel fogant meg a kislányom, aki nemsokára megszületik. Van esély :)


Az utolsó ovulációm kb a 11. napon lehetett, vagyis 2 nappal az aktus után (utána nem tudtunk együtt lenni egy hétig, ezért tudom ilyen pontosan)


Drukkolok :)

2010. dec. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Várom még a további észrevételeket!
2010. dec. 30. 17:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem 30-32 naposak a ciklusaim, s a 11. napon estem teherbe , szóval lehetséges igen, szurkolok! :)

14 hetes kismama

2010. dec. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!