Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik egy hónapban két...

Létezik egy hónapban két peteérés? A ciklus elején, és menstruáció előtti napokban is; illetve mitől nőhet meg az egyik oldali petefészek?

Figyelt kérdés
Ha a doki lát a 6 cn.-on a jobb oldalon egy 12 mm-es domináns tüszőt, 4,8 nyálkahártyával, majd a ciklus 15-16 napján volt ovulációm (kétfajta LH-teszt, és minimikroszkóppal igazolva, illetve derékfájás, és cervix), majd a 21.-ik ciklusnapon erős görcseim voltak, és pár vércseppem, elmentem egy másik orvoshoz a kórházba, aki a jobb oldali petefészkemet megnőve látta (26 mm-es volt a petefészkem, a méhtestem:43x34 mm-es, és a petefészkemben több kis 5-6 mm-es tüszőt látott, a nyálkahártya 6 mm-es). Ez hogyan létezik, a két héttel ezelőtti tüsző nem szabadult ki, tehát nem sikerült a terhesség? Vagy mitől duzzadhat meg egy petefészek? Remélem tud valaki segíteni, akár linkkel is! Babát szeretnénk, 32 éves vagyok, és hormonproblémáim vannak.
2011. márc. 6. 16:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Létezik rendkívüli peteérés, akár a normális mellett is, úgyhogy lehetséges.
2011. márc. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!