Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetélés után a szövettan mit...

Vetélés után a szövettan mit mutathat ki?

Figyelt kérdés
Az első (és valószínű a második terhességnél is ez volt a baj) alkalommal a 12. héten műtöttek, mert elhaltak a babák. Akkor nem kaptam a szövettan miatt semmit. Most egy hónapja volt meg a műtét a 6-7 héten, és kaptam egy levelet, hogy további kezelések kellenek, és vizsgálat miatt keressem fel őket. Sajnos az ünnepek miatt csak jövőre tudok menni. Érdekelne, hogy kinek, mit tudtak megállapítani, egyáltalán ilyen viszonylag fiatal terhességnél tudnak-e valamit mondani? Vagy mire számítsak?
2010. dec. 27. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem egy vetélésem volt,a szövettanért nem mentem vissza(valahogy nem vitt a lábam:-( ),de az orvosom szerint semmi sem derül ki belőle.Téged azért hívtak vissza vizsgálatokra,mert sajnos másodszor is előfordult.

Elsővel nem foglalkoznak,azt mondják,sajnos ez bárkivel előfordul.Többediknél már odafigyelnek,keresik van-e oka.

Jobbulást neked.

2010. dec. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szövettani eredményért nekem is kell mennem, másfél hét múlva. Az én missed ab műtétem 5 hetes elhalt terhesség után volt. Szerintem semmi nem fog kiderülni...
2010. dec. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, bár én akkor sem értem... Mármint ha úgysem derül ki semmi, akkor most visszahívnak elmondani, hogy nem tudnak semmit? Valami további kezelés szükségességét említik, illetve, hogy vizsgáltra menjek. Mondhatom baromi jó volt 23-án este kinyitni ezt a levelet! :-( Az ünnep alatt a családom próbálta terelni a gondolataimat, de azért idegeskedek rajta mi lehet ez.
2010. dec. 27. 18:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt 2 elhalt terhességem,a szövettanok nem mutattak semmit.

Viszont menni kellett gnetikára meg immunológushoz!

Ha hívnak akkor menj,legalább kiderül,hogy mi lehet a baj.

2010. dec. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is idegeskedtem,pedig nagyon nem kellett volna,de hát a levélben az állt,h további vizsgálatok szükségesek. Nekem csináltak egy terhességi tesztet,ami negatív lett,így ennyi is volt az egész,nem is foglalkoztak velem.
2010. dec. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk inkább küldjenek el pár helyre, hogy mielőbb legyen egy egészséges kisbabánk. Nem baj, csak mielőbb legyen valami. De ha nem küldenek el sehova, csak azért hívnak be, hogy elmondják, nem találtak semmit, akkor mérges leszek
2010. dec. 28. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!