Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szövettan eredményért miért...

Szövettan eredményért miért csak 3 hét múlva mehetek?

Figyelt kérdés
A leletemen az áll,hogy 3 hét múlva jelentkezzek az eredményért. Fel is hívtam most a kórházat, és csak szeptember végére tudtak adni időpontot. Viszont a zárójelentésen az áll,hogy legfeljebb 4 héten belül mennem kell érte. Most akkor mit csináljak? Nem lesz késő, még 3 hét múlva? Nem akarom,hogy még a végén problémázás legyen ebből...
2011. aug. 30. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
A szövettannak kell három hét.Ennek a vizsgálatnak ennyi az ideje.Például a mikrobiológiai vizsgálat eredményére is kell várni van hogy két hetet,mert az adott baci annyi idő alatt tenyészik ki.Nem tudom mihez lenne késő,mert benne leszel az egy hónapban,de amúgy ha így kaptál időpontot nem tudsz mit csinálni.Ha sűrgős,időpontot talán kicsikarhatsz előbbre is,de az eredmény akkor sem lesz meg előbb.Sajna ennek ennyi az átfutási ideje.
2011. aug. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat,nem egészen jól írtam a kérdést akkor. Tehát 3 héttel ezelőtt végezték a kisműtétemet,és akkor mondták (augusztus elején), hogy 3 -4 hét múlva jelentkezzek az eredményért. Ez kb ezen a héten aktuális,tegnap fel is hívtam a kórházat. És azt mondta a nővérke,hogy csak szeptember végére tud adni időpontot. előbbre nem. És ezért kicsit aggódok,hogy miért kell egy papírért olyan későn menni,miért nem lehet csak úgy bemenni,és ideadják és kész.
2011. aug. 30. 10:35
 3/7 sumergo ***** válasza:
Valami félreértés lesz itt, eredményt nem időpontra szoktak kiadni. Nem lehet, hogy a szakrendelésre kaptál időpontot?
2011. aug. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az eredmény elhozására nem kell időpont.Azért csak menj be simán és kérd el.
2011. aug. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Eléggé értetlenkedő volt a hölgy egyébként. Szóval eredményért akármikor besétálhatok,előzetes bejelentkezés nélkül is?
2011. aug. 30. 11:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem még soha nem kellett eredmény elkéréséért időpontot kérnem.
2011. aug. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Erdekes, mert a zaromon az szerepel hogy ket het mulva jelentkezzen ujabb laborlelettel a szov.tanert. 3het telt el es semmi. De akkor irtak volna hogy harom het v.kesobb. Nalam kifejezetten minden esetben csak doktor adhatta ki a szov.tant.
2016. szept. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!