Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Január 9-én kellet volna...

Január 9-én kellet volna megjonnie, de még semmi. Csak fehér folyásom van, hasam kemény. Baba lehet a dolog mögött?

Figyelt kérdés
Csak fehér folyásom van. A hasam olyan, mintha átrendezték volna és kemény mint a kö. Folyton csak aludnék és a reggeli a kávémat is csak most ittam meg / enyhe undorral/, pedig nagy kávéfogyaszto vagyok-voltam. A hangulatom változékony az egyik percben nevetek a következoben meg idegbajos vagyok. Reggel ébredés után 2-3 perccel csokit eszek és akár egész nap képes lennék édességet majszolni. Tegnap csináltam tesztet, de negatív. Hét elején voltam dokinál, de azt mondta, nem vagyok terhes. Talán túl korai volt elmenni hozzá? De akkor mi ez??
2008. jan. 20. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon terhességre utaló tüneteid vannak. Dokinak jelezted, hogy lehetséges a baba? Vannak olyan nők, akiknek nem termel a terhesség elején elég hcg hormont a szervezete, és ezért nem mutatja ki "idejében" a teszt.

Tesztelj újra, mindenképp! Drukkolok:) (bár leveledből nem derül ki egyértelműen, szeretnél-e kisbabát)

2008. jan. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Furcsa, ha nem jön meg továbbra se, akkor csak menj vissza a dokihoz. Mondjuk ha 9ére vártad a mensest, akkor 14.én még nem nagyon láthatott semmit a doki, próbálj tesztelni megint.
2008. jan. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!