Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már napok óta 37,4 a hom a...

Hangyaxxx kérdése:

Már napok óta 37,4 a hom a menzimnek 2 nap múlva kell nem megjonnie. Van fehér krém szeru fojásom, a melleim egyre jobban fájnak, néha alhasi bizsergést érzek. Nem fáj a hasam, csak úgy érzem. Lehet babó?

Figyelt kérdés
3 napja csináltam tesztet negat lett. surun járok pisilni, de nem felfázás, mert nem csíp. tegnap voltunk eggyutt a férjemmel, néha fájt, de az aktus után semmijen pecsételés nem volt, pedig máskor szokott lenni.
2011. jan. 22. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:

babagyanús :) majd írd meg mi lett :)


2 kisfiú anyuja

2011. jan. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem 2 nap múlva tesztelj,biztos ami biztos.

Sajna ez lehet mensi jele is majd,sokszor jártam én is így.

De nagyon drukkolok nektek!!!!!!!!

2011. jan. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszi szepen. ma már elmult a mellfájásom, igaz a bimbim még picit érzékeny, de a hom még mindig 37,5. a hasam ma már nem fájdogált, inkább néha bizsereg. van néha gyomorégésem. a folksavra vehetek be magne b6-ot?
2011. jan. 22. 16:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Ebből még bármi lehet. Viszont sztem tulzottan rágörcsölsz és figyelgeted magad. Saját tapasztalat, hogy amig igy teszel nem fog összejönni. Több évig probálkoztunk, orvoshoz jártunk és amikor feladtuk a következő hónapban sikerült is. És nem csináltam tesztet rögtön a kimaradt mensi után, mert annyira nem figyeltem akkor, hogy el is felejtettem, hogy már meg kellett volna jönnie.

Sok sikert Nektek!!

2011. jan. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!