Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek vagy csak a...

Terhes lehetek vagy csak a szervezetem szorakozik velem?

Figyelt kérdés
Mestruációm 17-én múlt el.Utána csak barnáztam és fájdogált a petefészkem még a mestruáció alatt is.1hete kezdödtek a rosszulétek.Tegnap csak krémes fehér,testápolós szerű folyásom volt ma meg nyálkás,fehér.Nagyon fájnak a melleim.Néha ma annyira fájt mintha leakarna szakadni.Görcsölök enyhén az alhasomnál.Ma egész nap korgot a gyomrom olyan mintha buborék lenne a hasamban.Sokat fáj a hasam.Erős hányingerem van néha öklendezek.Néha nagyon tudnék enni,néha meg nem.Ma ebéd után nagyon rosszul voltam azt hittem,hogy kihányom a kaját.Nagyon szédülők még ülve is.Sokszor fázok mikor a szobában meleg van.Szokott viszkedni a hasam is.Van mikor belüről érzem olyat mintha csikizne valami.Felváltva fáj a petefészkem.Néha olyan mintha megakarna jönni pedig már volt menszim ebben a hónapban.Ma vagyok a legrosszabul.Néha sírni volna kedvem pedig nincs miért sírnom.Egyre sürübben kell mennem pisilni.Szerintetek baba?
2009. jan. 25. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Gyanítom, hogy nem baba. Inkább pszichés lehet.

1. nem maradt el a menstruációd

2. buborék a hasban (4-5. hónap körül van ilyen)

3. hasviszketés (már nagyobb hasnál, kb. 5 hónapos terhesen jelentkezik)

4. hányinger a 6. héttől jelentkezik többnyire

5. sokszor fázol - a kismamák meg épp jobban bírják a hideget, állandóan melegük van.


Vagy hormonprobléma, vagy pszichés ráhangolódás miatt lehetnek ezek a tüneteid. :(

2009. jan. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az hogy gond van azt nemhinném!Inkább tutira bebeszéled magadnak!!!!!!!!!


Nagyon szeretnéd a babát ugye?????

Hát megtudlak érteni!az hogy most sikerült e azt tényleg nemtudhatod még!Ha terhes is vagy mégcsak mosttermékenyült meg!Még beágyazódás sem lehetett!!!!Olyan tüneteket észlesz amik még annyira korai!Ha már peteérés után lennél 1 héttel akkor a hányinger még elis fogadhato na de ilyenkor?

2009. jan. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen nagyon szeretnék babát.Elképzelhető,hogy bebeszélem magamnak.Olyan szomorú vagyok.Tehát akkor mitől fájhat nagyon a petefészkem és mitől görcsölök?

Köszönöm a válaszokat!

2009. jan. 25. 21:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért nem csinálsz egy tesztet? S ha negatív, nézesd meg magad dokival, mert lehet még azért hormonprobléma is esetleg. Bár szerinte pszichésen éled meg ezeket a tüneteket, sajnos. :(
2009. jan. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Gondoltam arra,hogy csinálok egy tesztet de csak hétfőn tudok venni és kedden az első vizeletből megnézem.Hát van egy hormon problémám a sárgatest hormon alacsony a többi hormon jó.
2009. jan. 25. 23:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Az alacsony sárgatest hormonszintre tudnak gyógyszert adni, azt' szem Utrogestant. Bár gondolom a dokid tudja, mit csinál.

Sok sikert kívánok neked és gyors teherbeesést! :)

Az első válaszoló voltam.

2009. jan. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Még nem adott rá semmit.Javasolta a férjemnek a sperma vizsgálatott.Kedden megy.Gondolom ha nála minden rendben van akkor kapok gyógyszert!És amit írtál gyógyszert az hormonális gyógyszer?Mert ha igen akkor sajnos nem szedhetek ilyen gyógyszert mert volt trombózisom és nem szedhetek hormonális gyógyszereket.Van más megoldás rá?
2009. jan. 25. 23:41
 8/8 anonim ***** válasza:
igen van!!!!!!Ha tényleg nemvagy terhes most akkor menjetek el ameddőségi központba!Mivel beutalo nélkül lehet menni!Ott nem felületesen kezelnek!!Nem kisérleteznek hogy ez vagy az a gyogyszer a jó!Alaposan kivizsgálnak és aztán kezelnek!!!!!
2009. jan. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!