Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek is szórakozik a...

Szerintetek is szórakozik a szervezetem? Volt valakivel hasonló?

Figyelt kérdés

28-34 naposak a ciklusaim, a párommal az utolsó mensim után közvetlen voltunk együtt védekezés nélkül, a többit védekezéssel. A tesztem negatív lett a 29 illetve a 34. napon is. Ma vagyok a 39. napon, mensinek semmi jele. Amikor meg kellett volna jönnie kijöttek a rendes pattanásaim, mint mindig, de vérzés nem volt azóta sem. Fehéres átlátszós folyásom van egy ideje.

Kérek dokihoz időpontot, de érdekelne, volt e valaki közületek aki hasonlóan járt? Mi lett belőle?


2011. nov. 3. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyan így voltam én is mint te csak annyi különbséggel hogy mi tervezzük a babát. Nekem ma, vagyis a 48. ciklus napon jött meg, pedig a 32.-en vártam. Tesztek negatívak voltak, pattanások nálam is megjelentek.
2011. nov. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 28 naposak voltak a ciklusaim, szinte egy napot sem csúszott akkor már jó ideje. Terveztük a babát, először két napot késett, aztán 5-öt. Végül már úgy voltam vele, hogy 5 nap késés előtt nem is vagyok hajlandó tesztelni! Amikor ezt eldöntöttem, rögtön összejött. 5. nap teszteltem és pozitív lett. Furcsa dolgokra képes a szervezet. Talán azért késett, mert folyton azzal voltam elfoglalva, hogy megjön-e, végre összejön-e. Amikor úgy döntöttem nem érdekel, sikerült. :)
2011. nov. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Gondolom Nálad is hasonló ok lehet, tartasz tőle, hogy nem jön meg. Próbálj kicsit lazulni, szerintem meg fog jönni. Azért egy időpont a dokihoz valóban nem rossz ötlet, ha más nem hát megnyugtatás végett.
2011. nov. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Már van egy fiam, a kistesó sem lenne probléma, de nem tervezzük még. Én várok türelmesen, de utoljára csak akkor késett ennyit, amikor terhes voltam.
2011. nov. 3. 11:48
 5/6 anonim ***** válasza:
fura dolgokat művel az ember teste néha. pl nekem 3 éve minden ősszel hosszabb időt késik a mensim. fogalamam sincs miért lehet, lehet ilyenkor állok át téli üzemmódba :) és azért bosszantó most mert tervezzük a babát és már 10 napja késik, de tudom tavaly is pont ez volt és mégis megjött. tehát ezért nem is tesztelek feleslegesen még pár napig. nekem megjön érzésem van már bő egy hete és a melleim is fájnak.
2011. nov. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pedig akkor tesztelhetnél, nagy esélyed van a babára :)
2011. nov. 3. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!