Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igaz az, h ha menstruál a nő,...

Igaz az, h ha menstruál a nő, és akkor ha szexel, nem eshet teherbe? Azért benne van a rizikó, én úgy gondolom.

Figyelt kérdés
2009. jan. 25. 21:30
 1/7 anonim válasza:
14%
Akkor nem eshet teherbe,mivel nincs petesejt,ami megtermékenyülhetne!
2009. jan. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
60%

Már nagyon sok ilyen kérdést feltettek...nézz egy kicsit vissza a kérdések közt, vagy ord be a keresésbe!


Külömben meg nagy hülyeség az,hogy akkor nem lehetsz terhes, igen is lehetsz!

2009. jan. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
77%
az első válazolónak üzenem, hogy mielőtt válaszol nézzen utánna...menstruáció időszakán is lehetsz terhes...
2009. jan. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Lehetsz.

És könnyen össze is szedhetsz egy fertőzést mellette.

2009. jan. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én akkor még sosem estem teherbe, de mondjuk én fogamzásgátlót szedek, sztem ez is nagyban hozzájárul ahhoz h ki lehet az meg ki nem. ha semmivel nem védekeztek akkor lehet, de ha pl a párod már régóta szed f.gátlót akkor nincs rá esély h teherbe essen vagy legalábbis nagyon kevés.
2009. jan. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Elméletileg nem eshetsz teherbe menzesz alatt, gyakorlatilag meg igen, mivel akkor is előfordulhat peteérés. Ritkán ugyan, de van rá esély. Egy értelmes, érett nő ilyenkor is védekezik, gumit is használ, mivel nagyobb a fertőzésveszély.
2009. jan. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
elvileg orgazmus hatására is klökődhet még több petesejt is, szal nem csak havonta, és nem csak peteérés időszakában (középidő) és vérzés közben is megeshet a teherbeesés, bár kisebb a valószínűsége
2010. júl. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!