Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segít az is ha csak a palástfű...

Segít az is ha csak a palástfű teát iszom egész hónapban vagy úgy nincs hatása? Szedek még folsavat is napi 6mg-ot. 2 éve nem tudok babás lenni. Megyünk inszemre márciusban de addig reménykedem hátha összejön. Picit picike a tüszőm.

Figyelt kérdés

A cickafark teát nem tudom meginni , pedig próbáltam citrommal , cukorral , mézzel , és annyira keserű hogy egy kortyot tudok meginni , ti hogy tudjátok meginni?

Nektek nem keserű?

Én az ömlesztettet innám a filteres is ennyire rossz az íze?


2009. jan. 26. 00:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem is elég keserű az íze, de én langyosan szoktam inni egyhúzásra a 2 dl-t és így nem érzem az ízét. Nekem bejött ez a módszer, remélem neked is segít majd. :)) Sok sikert a babához!

Üdv: Egy sorstárs

2009. jan. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Kell egy kis idő és megszokod az izét. Kezdetben én is csak fél pohárral tudtam meginni. Ha kicsi a tüszöd, akkor inkább a cickafark teát kellene innod, az segiti a peteérést, a palástfű tea a beágyazodásnál segit. Csak egy kis mézet tegyél bele, citromot ne.
2009. jan. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia


A Palástfű teát, csak szigorúan peteérés után szabad inni.

Mert ha iszod ciklus elején is, akkor elnyomja a peteérésedet. Úgy hogy ha felment a hőd peteérés után akkor kezd el inni a palástot. Napi 2-dl mensiig.

2009. jan. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Lètezik cickafark tabletta ès csepp is ,drogèriàkban lehet kapni. A mensitôl a pè-ig cickafark ès utàna kell a palàstfüvet inni.
2009. jan. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

sziasztok.

Köszönöm szépen a válaszokat , megfogadom őket , majd megpróbálom megszokni az ízét , és kipróbálom a filterest is.


Remélem segít rajtam...

Mindenkinek üzenném aki nekem írt ebben a válaszban hogy lányok kitartás jönni fog a babi meglátjátok előbb mint hinnétek. :-)

Pussza

2009. jan. 28. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!