Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a görbe jól alakul? Mikor...

Ez a görbe jól alakul? Mikor teszteljek? 31. -ére nem várom. Akkor 30. -án már lehetne tesztelni?

Figyelt kérdés

Ezt a diagramot az alábbi linkkel oszthatod meg másokkal:

[link]



és még annyit hogy sűrű a folyásom és néha nyúlós. ez mit jelenthet? meg van néha megjön érzésem és fáj a fejem is.

2. terhesség/baba lenne és az 1. terhességemnél is nagyon fájt a fejem az elején.

köszi a válaszokat!


2009. jan. 26. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Emelkedik a hőd,de ha kimarad akkor tesztelj.

Elég keveset voltatok eggyütt:-))

de drukkolok.

2009. jan. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hőhöz nem értek sajna, de én is 31-re nem várom. Lehet megpróbálok előtte 1 nappal csinálni egy tesztet hátha. Volt már egy nem jól végződött terhességem, akkor a nem várt előtti este már szép pozitívat mutatott, így gondolom ha akkor reggel csináltam volna vagy előtt 1 nappal reggel akkor is mutatta volna. Persze ez változó, függ hogy mennyit termelődik a hcg-d. Majd írj ha csináltál! Szurkolok hogy + legyen!!!
2009. jan. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi lányok.

én is szurkolok és majd feltétlenűl írok, megígérem!!!

2009. jan. 26. 11:15
 4/5 anonim ***** válasza:
szia.Változott azóta valami???
2009. jan. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ma a hőm 37.0. hányingerem van és úgyérzem mintha megakarna jönni. de az 1. terhességemnél is így éreztem csak nem jött meg. hátha most sem fog.

köszi a kérdésedet!

2009. jan. 27. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!