Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha áprolis 16-án volt pém...

Ha áprolis 16-án volt pém akor mikor lehet tesztelni? április 26-án kellett volna meg jönnie mindig napra pontosan meg szokott jönni. De a mai tesztem is negativ. Legközelebb mikor teszteljek?

Figyelt kérdés
menszeszeim soha nem szoktak ki maradni.márciusban el vetéltem 6 hetesen de müvi be fejezés nem kellett.akor is március 31-én meg jött a menszeszem pontosan 26.napra.anyi hogy 5 nap helyett 7 napig tartott de nem volt erösebb vérzés se darabod mivel fel szivodott a baba.
2009. ápr. 30. 06:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem várj még egy-két napot. Drukkolok!
2009. ápr. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ma telik le a peteéréstől már a 14. nap, ilyenkor az esetek nagyrészében már kimutatja. De hallottam már olyanról is, hogy valakinek csak a 9. héten mutatta ki. Én a peteéréstől a 12. napon fogok tesztelni, hátha. Amúgy a Gabriel-t ajánlom, nekem az nagyon bevált.
2009. ápr. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben felkeresném a dokit nehogy megint úgy járj mint márciusban. 4-5 napos késésben vagy ha a teszt még nem is mutatott attól még lehet ott baba. A doki tud adni tablettát ami segít hogy megmaradjon a babó.
2009. ápr. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A masodik valaszadoval ertek egyett. 14 nap utan ki szokta mutatni a teszt mert kb 6-10 nap a beagyazodas, egyenenkent valtozik es meg 4 nap mire elegendo hcg termelodik a szervezetedben. DE! Ez csak azokra vonatkozik akiknek pe utan kb 24 orara ra megreped a tuszo. Ez nem torvenyszeru van akinel tobb mint 36 orara ra reped meg a tuszo sot meg tobb. Igy ez a 14 nap eltolodik egy kicsit egy-ket nappal. Szerintem varj meg ket napot es reggeli vizeletbol tesztelj ujbol. A masik dolog, hogy az ok, hogy 14 napja volt pe-d, de nem torvenyszeru, hogy egy baba akkor foganjon. Vannak olyanok akiknel pe utan tortenik egy spontan pe orgazmustol vagy barmi mastol. En is ezek koze tartozom. Nekem a babam nem pe-kor fogant hanem utanna egy hettel. Sajnos o nem maradt velunk. :( Amig nem jon meg van remeny!!!! Pozitiv tesztet kivanok neked!!!!
2009. ápr. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat nekem pé után foganhatott 2-3 napra kb április 18-án voltunk utoljára a párommal ha nem jön meg a menszeszem se a tesztem nem lesz pozitiv akkor vissza megyek a nödokimhoz mivel nekem soha nem maradt ki a menszeszem.
2009. ápr. 30. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!