Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » EZ mit jelenthet? Ciklus 8....

EZ mit jelenthet? Ciklus 8. napján kis vérzés az ovut jelentheti, vagy vmi gond van?

Figyelt kérdés

De a 8. nap meg nem korai? Még sosem volt ilyen.

Egyébként a második babámmal vagyok itthon, aki még csak 6hós, szülés után elég nehezen áll vissza most a ciklusom-lehet emiatt is? Első baba után rögtön visszaállt.

Tapasztalt valaki ilyet?


2010. dec. 29. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Én tapasztaltam nem egyszer ilyet szülés előtt és után is. :) Nem sokszor, kb 5x eddig életemben de a 10 nap körül (+- 1-2 nap), volt ilyen pecsételő szerű vérzésem pár napig. (ebben a hónapban is :) ) Orvosnak anno említettem, szerinte az ovu okozhat ilyet, úgyhogy nem is tulajdonítottam neki jelentőséget.

Szerintem nem kell aggódnod, de ha sok a vér, vagy többször is előfordulsz és aggódsz, akkor megéri a nyugalmad és az egészséged érdekében orvostól is tanácsot kérni. :)

2010. dec. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia, köszi a választ.

Nekem ez először forudul elő, és tényleg nem sok - alig pár csepp vérről van szó- inkább csak maszat.


És letézik, hogy a ciklusom 8.napján már ovulációm van??

2010. dec. 29. 09:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, hogy ovulációd van. Nekem legalábbis ovulációkor meg szokott jelenni pár csepp vér, persze nem mindig. Most pl. nem volt vércsepp, de az előző hónapokban volt.
2010. dec. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen..ovu lehetett,amióta nem szedem a bogyót nekem is volt 1x..meg is lepődtem
2010. dec. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi Nektek!BUÉK
2010. dec. 29. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!