Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 Hetes kismama vagyok....

10 Hetes kismama vagyok. Előző vetéléseim miatt utrogestant kell használnom és duphastont szednem a 4 hét óta. Eddig kopp kopp semmi gond se vérzés se görcs, nem is volt. Akkor nincs baja a babának ugye?

Figyelt kérdés
A hasam akkora mint egy 5 hónapos kismamáé,a melleim is feszülnek habár nem annyira mint az elején,vagy azért nem érzem olyan feszesnek mert megszoktam?Jövőhéten megyek uh-ra és majd meg esz az ideg hogy nehogy baj legyen.
2009. ápr. 3. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nyugi amig nincs görcs meg vérzés minden oké. ne legyél ideges mert a baba megérzi.
2009. ápr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nincs vérzés, akkor az a legjobb hír!!! Nyugi! Minden rendben lesz! Nekem is volt már vetélésem, és a barnázás jelezte, hogy valami nem oké...

Csak bizakodni szabad!!

2009. ápr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Nekem is nemrég volt vetélésem, utána elsőre összejött a baba, így volt izgalom rendesen. 12. heti uh-n minden rendben volt, most 13 hetes vagyok, tegnap voltunk 4D-n és ott is minden rendben volt, és megmutatta a kukiját is:) Most a véreredmény miatt izgulok! De szerintem egész terhesség alatt lesz valami, amiért kicsit izgulunk. De ez így jó, és persze baj már nem történhet velünk!!!!!!!!!! Gondolj erre, és hogy tuti minden rendben lesz, nemsokára meglátod, ahogy mocorog a kis drága:)
2009. ápr. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!