Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszem után 3x1 utrogestan...

Inszem után 3x1 utrogestan szedése mellett is barnázok a mensi előtt. Ez normális?

Figyelt kérdés
A dokim szerint ez nem akadályozhatja a teherbeesésemet, mert a hormoneredményeim tökéletesek lettek. De szerintem akkor sem normális, hogy progeszteron pótlás alatt is a mensi előtt 5 nappal már barnázok. Van valakinek ilyen téren tapasztalata?
2010. dec. 29. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy inkább 3x2 kellene szedni!

Kérdezd meg a dokid,hogy nem lehetne-e az adagot emelni?

2010. dec. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az 1. inszem után 2x1 duphastont szedtem, barnáztam. A 2. inszem után már 3x1 duphastont írt fel, akkor is barnáztam. Most váltottunk utrogestanra, de így is barnázok. Nem értem, hogy miért nem jó semmi rá
2010. dec. 29. 14:30
 3/3 anonim ***** válasza:
talan mert nem progeszteron hiany okozza a barnazasodat...nagyon sok esetben csak ennyi a baj de lehet hogy veled mas a szitu...a megerzesid jok mert valoban nem normalis hogy barnazol es sajnos nem jelent jot
2010. dec. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!