Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, ha az Utrogestan...

Normális, ha az Utrogestan hüvelykúp maradéka kifolyik a felhelyezést követő 1-2 órában?

Figyelt kérdés

Utána mindig fekszem még kb 30 percet, de így is ott a ragacs a tisztasági betéten...

Remélem, nem én csinálok valamit rosszul!?

7 hetes kismama


2009. febr. 5. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Én az esti után már nem keltem fel,a reggeli adag után pedig 1 órát feküdtem.Napközben volt néha kicsi ragacsos folyásom.
2009. febr. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

akkor megpróbálok én is többet feküdni utána. Ez reggel elég körülményes, de este jó. Viszont nekem napközben is kell egyet használnom, az lesz akkor majd az ebéd utáni pihi előtt. :)

2009. febr. 5. 18:19
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mindig kifolyt. Mivel hiába is próbáltam feküdni, az állandó pisilés miatt így is, úgy is fel kellett kelnem. De ha már egy fél órát sikerül feküdni, akkor is használ, gondolom én.
2009. febr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig mindegyik kifolyt. Bár én konkrétan csak este használom, de egy sima betét teljesen megtelik tőle.
2009. febr. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!