Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Laparoszkópiai műtét után...

Laparoszkópiai műtét után normális, hogy picit vérzek?

Figyelt kérdés

2napja volt lap.műtétem, de már itthon lábadozok.Normális, hogy keveset ugyan, de vérzek?Ez vajon a műtét miatt van, vagy mestruáció lesz?Akiknek van tapasztalata az írjon, hogy mire számíthatok...Mikortól lehet próbálkozni?

Köszönöm...


2011. febr. 20. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
A vérzés normális. Nekem már a kórházban szóltak, hogy számítsak rá. Azt hiszem, hamar elmúlt, bár erre már pontosan nem emlékszem.
2011. febr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is így voltam csütörtökön műtöttek, és szombaton már meg is betegedtem, ha jól emlékszem 2-3 napig tartott. Nekem a dokim azt mondta, hogy 4 hetet várjunk a műtéttől számítva. Alig bírtuk ki:), de utána az első alakalommal teherbe is estem.
2011. febr. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi lányok!

Szívből gratulálok a babához!

Remélem Mi is hamarosan örülhetünk!

Azért akinek van még ezzel kapcsolatban tapasztalata az írjon!

Mindenkinek jó egészséget kívánok...Féltem egy picit, de most már jó túllenni rajta!...:)Írjatok!

2011. febr. 20. 16:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is most volt a múlt hónapban laparoszkópiám!Természetes,hogy vérezgetsz!Én is véreztem kb.3 napig!Nem "igazi" vér volt,inkább ilyen "lekvárszerű" pecsételés...Bocsi a kifejezésért!Nekem is mondta a dokim,hogy teljesen normális dolog ez,és azt is,hogy meg kell várni a köv.mensit,aztán szabad az együttlét :-)Mi is alig bírtuk ki!Remélem hamarosan örülhetünk...Olyan jó lenne...
2011. febr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Csak biztatásként még: 11 hetes a babám. :-)

Sok sikert mindenkinek!

2011. febr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Teljes szívből gratulálok!!!

Írjon Mindenki akinek van kedve, és mesélnivalója!!:)

2011. febr. 20. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!