Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dec 29-én volt meg utoljára....

Dec 29-én volt meg utoljára. Péntek estétől elkezdtek fájni a melleim, szombaton már nagyon fájt. Eddig sosem tapasztaltam ezt. Lehetek terhes? Terhességi tüneteim vannak, v menzi előtt állok?

Figyelt kérdés
Vasárnap délután hirtelen elmúlt a fájdalom, ma meg kicsit érzékenyek, amikor odanyúlok. A pg53 mikroszkóp gyönyörű páfrányokat mutat. Tegnap óta néha hányingerem van, és tegnap 7végén állandóan pisilni jártam. De az aggaszt, h elmúlt a mellfájás, a gyakori pisilés (a hányinger maradt) és amikor ma reggel pisiltem, volt 1 nagyon pici vér, és szeretkezés után véres volt a nyákom. Azóta semmi vért nem láttam. 3 teszt lett negatív (reggeli). A ciklus.hu szerint tegnap kellett volna megjönnie, de nem mindig akkor szokott, amikor az oldal írja, én erre a hétre (nem) várom. Szerintetek terhes vagyok? Vagy nem? De akkor mitől mutat páfrányokat a mikroszkóp?
2009. jan. 26. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Mostanában volt ez a pici vér? Mert lehet, hogy sajnos a menszid előjele.

A mikroszkópot nem használom, de biztos ír majd vki, aki ért hozzá!

2009. jan. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ma reggel volt ez a vér. De azóta semmi.
2009. jan. 26. 16:54
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem tegnap elött kellett volna megjönni.nekem is volt a nyákomban kicsi vér meg megjön érzés,de mára semmi.eddig átlátszós volt a folyásom,most meg testápoló szerű.néha este hányinger,gyakori fáradság.ma du csináltam egy tesztet,de szerintem nem volt oké,mert kb 2 óra múlva jelent meg a kontroll csík és a teszt csík is.tehát ha ezt nézem pozitív,de mivel 5 perc után kell leolvasni,nem veszem valósnak.holnap reggel csinálok másikat.

szorítok neked,már holnap te is tesztelhetsz!!!majd írd meg az eredményt!

2009. jan. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos nem sikerült, most már megjelent délutánra pár csepp vér. Innen már egyenes út vezet a menzeszig! De neked szorítok, hogy sikerüljön!!!!
2009. jan. 27. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!