Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Légyszi nézzétek meg a görbém....

Légyszi nézzétek meg a görbém. Volt pé? Össze vissza van az egész.

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy volt e peteérés és nem huzta be a rendszer a csíkot sem.Szerintem akkor lehetett mikot 36,2 volt.Nem?

Ahol negatív van az ovu tesztnél az a minimikroszkóp eredménye.Egyértelműen nem volt páfrányos, csak össze vissza volt 1 két száracska...De lehet rosszul csináltam.Jókor volzunk együtt?

A sok cikk cakk valszínű azért volt, hogy hiába meg volt a 6 óra alvás, fészkelődtem mielőtt felkeltem még félálomban.

Légyszi irjatok rá valamit.Működik a mikroszkóp és tényleg nincs pé?Előző hónapban volt.Nics tojásszerű folyás, de nem is szokott lenni, inkább átlátszó bővebb és vízszerű szokott lenni.

Most 23-tól volt ilyen 1- 2 napig kb.



[link]


2009. jan. 26. 19:11
 1/7 A kérdező kommentje:
24 és 25.-én szúrkált a petefészkem.
2009. jan. 26. 19:16
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az az igazság, hogy én nem nagyon tudok eligazodni a ciklus-hu-n. De úgy látom az ábrádból, hogy talán 24-e körül volt pé. Remélem kihasználtátok. A mikroszkópról csak annyit, hogy nekem a késett menses előtti nap is páfrányos volt. Meg össze-vissza. Szerintem az nem megbízható. Mióta próbáljátok? Nekem is van pém, bevetettünk mindenféle praktikát, még sincs baba. Azt gondolom egy idő után érdemes orvoshoz menni.
2009. jan. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen kihasználtuk, hátha most összejön.

Nem védekezünk kb. 4 hónapja, de még csak 3 hónapja élesben:)

Szedem a vitaminokat.A,B,E,+ Elevit+halolajkapszula.

Flp-sek.Végső esetben meg lehet próbálni az Aloe vera berry nectart+ forever multi maca.

Csak kicsit drága, de megéri befektetni a cél érdekében:D

Remélem e nélkül is sikerül..Ti miota probálkoztok?

2009. jan. 26. 19:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem is 24-e körül volt pé-d ha fönt marad a hőd.A ciklus.hu is csak akkor húzza be ha 3 napig magasabb.Drukkolok én is.Nekem például holnap nem kéne megjönnie.
2009. jan. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Első vagyok. Foreveres vagyok, és ittam a berryt, sőt ittuk mindketten hónapokig, és a macát 3 hónapig ettük. + Szejünk mellé c vitamint és méhpempőt. DE igen, mivel drága egy kicsit, és most még drágább az euro miatt, ezért inkább most kifizetjük a magándokit és ha kell a kezeléseket. Jók a termékek, de nekünk lehet más segítség is kell. Ez a 9. hónapunk egyébként.
2009. jan. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia!

sajnálom, hogy eddig nem jött össze nektek a baba.Az biztos, hogy a várakozás nagyon felőrli az ember idegeit.

Mi is szeretnénk már 1,5 éve, de eddig az anyagiak miatt nem lehetett.Igaz, most sem állunk olyan jól,de azért elvagyunk.

A hőm kúszik felfelé ma 36,9 volt.Remélem igy marad.

Iszom a palástfű teát pé-től.Azt próbáltad már?

Szoritok neked, hogy minél hamarabb összejöjjön.Azt mondják sokan, ha feladod, akkor összejön, mert az agyad igy blokkolja, hogy teherbeess.Tuti igazuk van, csak arra kéne rájönni, hogy érdd el azt, hogy ne gondolj rá.

:)

Sok sikert!!!

2009. jan. 27. 20:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszi a biztatást. Úgy hallottam, hogy ciklus első felében kell inni cickafarkteát, másodikban palástfüvet. Ezt is próbáltam, de már undorodtam az ízétől, abbahagytam. Hát most megint iszom, majd látom mi lesz. Bár kezdek bizakodni,mert már ebben a hónapban megyünk dokihoz, a férjemnek 11-ére van időpontja spermavizsgálatra. Ha ott minden oké, akkor folyatódik velem a tortúra. Nem adjuk fel. Tudod, minden nő megérdemli, hogy anya lehessen, és én ezt hiszem hogy így lesz. Én pedagógusként dolgozom, ezért munkám során a gyerekek picit pótolnak, de épp ezért meg nagyon nehéz nem gondolni rá, hogy nekem mikor lesz. Másokét nevelem szeretettel, nekem meg nincs? Akkor lesz igazság, ha megadatik. nem? Szép estét, és bizakodást!
2009. jan. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!