Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Légyszi nézzétek meg a görbém!...

Légyszi nézzétek meg a görbém! Nincs már esélyem?

Figyelt kérdés

[link]


Ma nem tudtam reggel mérni a hőmet, ezért csak 10,30-kor mértem. Lehet, hogy azért ilyen alacsony, vagy ez már mindenképp ennyi lett volna reggel is? Ez már tuti mensi, Ugye? De amúgy nem túl gyors volt ez az esés? Hisz csak 2 nap volt fent? Nektek hány napig van fent a hőtök, ha utána le is esik?


2009. okt. 22. 10:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem akarélak elkeseríteni, de szerintem vagy nem volt ém tüszőrepedésed - ez esetben hamarosan meg fog neked jönni -, vagy csak a 22. napon volt, ez esetben még kb 10-12 nap a nemvártig, és a mostani leesés csak átmeneti lesz, utána megint fel fog kúszni.
2009. okt. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tehát még feljebb mehet? Nem lehet hogy mégis előbb lett volna pé-m? A 15. napnál is volt egy picit nagyobb esés, vagy ha beágyazódás lenne, akkor ennyire nem szabad leesnie, ugye?
2009. okt. 22. 11:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak most van/lesz az ovulációd.
2009. okt. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi, még irjatok légyszi!
2009. okt. 22. 11:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem még csak most lesz ovud. Legyetek együtt azért ma mindenképp! :)
2009. okt. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csajok, pont most mértem meg a hőmet, most meg 36,7. Vagy ez nem számit? De viszont ha ezt nem vehetem alapul, akkor a 10,30-as mérést sem? VAgy most mi van?
2009. okt. 22. 14:20
 7/9 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzátennék, hogy délelőtt mikor mértem, nagyon fáztam olyan helyen voltam, és mikor hazamentem rögtön megmértem. Ez nem folyásolhatta be? És akkor most miért van igy fent?
2009. okt. 22. 14:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vedd komolyan a mai hődet. És ezen felesleges aggódni. A napközbeni hőmérőzésből nem lehet következtetni, annyi minden befolyásolja. (ha forró teát iszol, ha hideg italt iszol...és sorolhatnám) Várd ki a holnap reggelt, az mindent eldönt. Tuti, ami tuti ma azért kapd el a párodat, abból baj nem lehet! :)
2009. okt. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi! :-)
2009. okt. 22. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!