Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges-e, hogy babát...

Lehetséges-e, hogy babát várok, vagy valami más?December 16-án volt meg utoljára, pé előtt egy nappal voltunk együtt, január 10-e óta esténként puffadt a hasam, enyhe hányingerem van és naponta 1-2x gyenge "mindjárt megjön" érzésem van.

Figyelt kérdés
28 naposak a ciklusaim, január 14-én és más nap volt valami menzire hasonlító dolog, de nem vörös és erős, hanem sötét barna és gyenge.
2009. jan. 26. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem nagyon is lehetséges.Nem csináltál még tesztet?Tesztelj!!!
2009. jan. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

És még nem csináltál tesztet??? Húúú, én nem bírtam volna idáig várni vele.

Gyorsan futás tesztért, ha pozitív, akkor már nem is kell többet agyalni, csak gratulálni! :-)

Ha negatív, akkor irány a doki. Ha pozitív, akkor is mehetsz már dokihoz, mert 6-7 hetes lehetsz, ahogy most gyorsan számolom. talán már szívhangotok is lesz! :-)

2009. jan. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Csináltál már tesztet? Ennyi idő után szerintem már mindenképpen kimutatja ha baba van. Ha negatív lenne, akkor menj el dokihoz, nézze meg hogy mi van.

Drukkolok, hogy baba legyen!!!:)

2009. jan. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszi a válaszokat! Ti adtatok reményt. Voltam egy hete a dokinál, pont ez a zavaros menzi miatt, azt mondta, hogy nem zárja ki, hogy baba legyen, de ha azt akarom tőle megtudni, akkor menjek vissza két hét múlva, mert akkor már biztosat tud mondani. Minden esetre, lehet, hogy tesztelek! Üdv

2009. jan. 26. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!