Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha mindig peteéréstől kezdve...

Ha mindig peteéréstől kezdve folyamatosan érzem a hasam alját egészen a mensiig, és most is így van, akkor biztos nincs baba? Terhesség lehet még ugyanazokkal a tünetekkel is?

Figyelt kérdés
2009. jan. 27. 09:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

mikor tehes lettem nem is tudtam hogy az leszek, mert minden nap zat hittem megjön, még tampont is tettem be, mert csak így mertem elmenni valahová, de nem jött meg és tehes voltam.

most is így van, 31.-ére nem várom és remélem nem is jön meg.

2009. jan. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
zat=azt bocsi
2009. jan. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekünk is második baba lenne, az első egyből összejött, most 8 hónapja próbáljuk. Lehet, hogy majd beágyazódás után fogom "másként" érezni magam? Nekem 5én jönne meg elvileg.
2009. jan. 27. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!