Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség alatt menstruáció?...

Terhesség alatt menstruáció? Mennyiben volt más az eredeti menstruációtól? Hogy vettétek észre, hogy mégis baba van a dologban?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy nappal volt rövidebb, nem négy napig tartott, hanem csak háromig, de mennyiség meg minden más ugyan az volt. Aztán nagyon fáradékony, nyűgös lettem, semmit nem kívántam, szinte folyamatosan volt hányingerem és sokszor több is ingernél. azt hittem hogy csak benyeltem valami nyavaját, aztán elmaradt a mensi következőre, akkor vettem tesztet. Pozitív volt, irány a doki. Igencsak meglepődtünk, mikor 8 hetes terhességet állapított meg.

Utána is volt pecsételő vérzés, kaptam rá gyógyszert, meg egy hetet kórházba kellett feküdnöm.

Aztán minden rendeződött, most már a 32. héten járunk.

2011. okt. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!Gratula a babához!:)

Nekem is megjött rendesen,de a betétem mindig tiszta volt,csak a wc-én távozott belőlem vér,de csak amikor pisiltem.Akkor rendes mennyiségben jött,ahogy szokott,a 4-ik napra viszont már semmi nem volt.

Ami furcsa,hogy a mellfeszülés maradt,nem múlt el,csak erősödött és több édességet eszek mint előtte,ezt munkatársaim is megjegyezték,és tornázom rendszeresen,de nagyon hamar elfáradok,ennyire nem szoktam,és általában mindentől puffadok,és rengeteget pisilek!

Hát lehet csak a hormonok szórakoznak velem,de furcsa ez a sok tünet.

Szerintetek?Csináljak tesztet?

2011. okt. 20. 13:44
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!Gratula a babához!:)

Nekem is megjött rendesen,de a betétem mindig tiszta volt,csak a wc-én távozott belőlem vér,de csak amikor pisiltem.Akkor rendes mennyiségben jött,ahogy szokott,a 4-ik napra viszont már semmi nem volt.

Ami furcsa,hogy a mellfeszülés maradt,nem múlt el,csak erősödött és több édességet eszek mint előtte,ezt munkatársaim is megjegyezték,és tornázom rendszeresen,de nagyon hamar elfáradok,ennyire nem szoktam,és általában mindentől puffadok,és rengeteget pisilek!

Hát lehet csak a hormonok szórakoznak velem,de furcsa ez a sok tünet.

Szerintetek?

2011. okt. 20. 13:45
 4/5 anonim válasza:
0%
Kérdezni szeretnék 3hónapja nem védekeztünk azót már 3x megjött 3napig tartott a mensim de úgyan olyan sok volt a mennyisége. és csináltam 1 hónap után tesztet az kimutatta volna ha babát várok nem? de ugy látom hogy a hasam növekedik ugy látom
2012. febr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kedves kerdezö! mi törtent veled? terhes voltal?
2012. jún. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!