Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A reflexológiai talpmasszázs...

A reflexológiai talpmasszázs segített már valakinek, hogy teherbeessen?

Figyelt kérdés

Mennyire hatásos ez a fajta talpmasszázs?

Mennyi idő alatt várható eredmény?

A válaszokat előre is köszönöm!


2009. jan. 27. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Hatarozott igen a valaszom! Tinedszer korom ota rendszertelen menzeszem volt, anno azt mondtak az orvosok, hogy valoszinuleg homronos segitseg kell, ha majd babat szeretnenk. Fogamzasgatlo abbahagyasa utan ujra beallt a rendszertelenseg. Elmentem egy talpmasszorhoz. Heti egy alkalom, 2 honapon keresztul peteerest stimulalt es a legelso alkalommal megfogant a lanyom. A szules ota rendszeres a mensim, hosszuak a ciklusok, de egyertelmuen erzem a peteerest.

Mar a masodik babat tervezzuk, de egy ev sikertelen probalkozas utan elmentunk, a ferjem es en is a reflexologushoz. Lassan 5 honapja jarunk, a megfelelo napokon sikerul is egyutt lenni es megsincs eredmeny. Ettol eltekintve en hiszek benne, ugyhogy hajra!

2009. jan. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Barátnőm párhuzamosan járt kineziológushoz, reflexológiai talpmasszázsra, abbahagyta a munkát, így két év után fél évre ezek elkezdése után terhes lett, most 8 hónapos a gyönyörű kisfia. Sosem lehet tudni, ezek nélkül hogyan alakult volna, mindenesetre biztató...
2009. jan. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! Nagyon bíztató.

Akkor mindenképp keresek egy jó reflexológust :)

2009. jan. 27. 14:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is csak jókat hallottam róla. Terveztem is, hogy megyek, mert több, mint fél évig nem volt peteérésem, de közben sikerült a baba... Amit máig nem értek. :)

De mindenképp próbáld ki!

2009. jan. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Gratulálok a kisbabádhoz :)

Ebből a ciklusból már csak 1 hetem van, azt kivárom és utána megyek kipróbálom! :)

2009. jan. 28. 18:48
 6/6 anonim válasza:

Nekem segített. 2 vetélés, 3 sikertelen inszemináció és 1 sikertelen lombik után ajánlották ezt a módszert (na nem a nődokim)

Tavaly májustól októberig jártam a Vargha Gyógymódba (Király u.15). Életmódot is változtattam, fontos volt a napi sport és a lúgosító ételek fogyasztása is. Az egész program majdnem annyiba van, mint 1 lombik, de nagyon nem szerettem volna az újabb hormonkezelést.

Van még egy budaörsi reflexológus is, aki több ismerősömnek segített. Sajnálom, hogy nem 4 évvel ezelőtt találkoztam velük.

39 hetes kismama

2009. máj. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!