Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szülés után milyen védekezést...

Szülés után milyen védekezést ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nagyon nem akarunk még egy babát, mert nagyon fiatalok vagyunk. Az óvszer szóba sem jöhet, mert allergiás vagyok a gumira, a tablettát meg nagyon félek, hogy elfelejteném bevenni, amellett lettem terhes is. A spirálról pedig nagyon sok rosszat hallottam, hogy nem megbízható, két rokonom is terhes lett mellette.
2011. jan. 1. 18:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Most, hogy ilyen jól megmagyaráztad, mit miért nem használsz, csak egy megoldást tudok ajánlani: zselé. Nővérem allergiás minden védekezési formára, ezért ezt javasolta neki a nőgyógyász. Ugyanolyan hatékony, mint az óvszer, kérdezz rá egy orvoshál. Csak az alkalomra kell alkalmazni, nem folyamatosan.
2011. jan. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen, vannak spermicid zselék, hüvelytabletták, habok. És vannak nagyon modern spirálok is.
2011. jan. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Még eszembe jutott a 3 hónapos injelció. Azt nem felejted el bevenni. Nőgyógyász adja be 3 havonta.
2011. jan. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Na megint én.

Itt van a beültethető rudacskától kezdve a pesszáriumig minden:

[link]

2011. jan. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat! Utánanézek az injekciónak :) de addig is várok még tanácsokat!
2011. jan. 1. 18:47
 6/14 anonim ***** válasza:
Megtartottad a gyereket?
2011. jan. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen, de ez nem a kérdéshez tartozik!
2011. jan. 1. 18:50
 8/14 anonim ***** válasza:

Ja...irtad "szules utan". Figyelmetlen voltam. Bocs.

Nem a kerdeshez tartozik, valoban. Csak tudod, elgondolkoztam azon hogy milyen sokk lehet megtudni hogy babat varsz mikor tudod jol hogy vedekeztel. Nehez dontes volt megtartani a babat?


De hogy a kerdesre is feleljek, jo velemenyt hallottam es olvastam a Pharmatex huvelykuprol:


[link]


Allitolag jo a vedelmi kepessege. Altalaban a kupokrol nem lehet sok jo velemenyt hallani, de ezt sokan dicserik. Persze ez sem ved 100% -an de jonak van tekintve.

2011. jan. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Semmi baj!

Nem volt kérdés, hogy megtartjuk, örökbe pedig nem lett volna szívünk adni, ha már egyszer összehoztuk, akkor a miénk.:) Szerencsére egészségesnek tűnik, hamar kiderült, hogy már a pocakban van, és abba tudtam hagyni a tablettát.


Szoptatás alatt cölibátust fogadunk valószínűleg, utána pedig szerintem ezt a Pharmatex-et fogjuk használni, csak valamivel még kombinálni kellene. Utánanéztem az injekciónak és nem igazán győzött meg. :(

2011. jan. 1. 19:09
 10/14 anonim ***** válasza:
Én Pharmatex mellett estem teherbe:(
2011. jan. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!