Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hüvelygyulladásra milyen...

Hüvelygyulladásra milyen gyógyírt ajánlotok? Amit nem receptre adnak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban a patikust lehetne megkérdezni, mert vannak recept nélküli krémek. Egyébként meg tényleg jobb, ha elmész orvoshoz, mert ha a gyógyszert, amit fölírt nem is veszed be, de mintát vesz, v megmondja pontosan, h mi az és akkor kereshetsz rá hagyományos gyógymódot. Ha az orvos normális, akkor lehet, h ő is fog ajánlani házipraktikát.
2011. máj. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az orvos vett kenetet és abból derült ki, hogy van egy kis gyulladásom. Nem vészes azt mondta, meg igazából volt még két vizsgálat aminek nagyon rossz lett az eredménye és inkább azzal voltunk elfoglalva. Csak gondoltam, hogy ha van valami recept nélküli szer akkor vennék. Most használom a canesten krémet, de nem tudom, hogy az jó e mivel a gyulladás belül van.
2011. máj. 8. 20:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, h mi okozza a gyulladást. Ha candida gomba, akkor jó a canesten. Esetleg megfejelheted canesten combival, az belülről is hat. Viszont, ha bakteriális vaginózis v trichomonas okozza, akkor mást kell bevetni, de azt most nem tudom mit. Itt írnak le a dolgokról kicsit bővebben: [link] A szifilisz utáni szócikktől lesz a neked való rész.
2011. máj. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én cickafark fürdőt szoktam ilyenkor venni, plusz iszom is mellette.Nálam nem szoktak használni a krémek, csakis a csiskafark.
2011. máj. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
cickafark!Bocsi!
2011. máj. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. máj. 8. 21:16
 7/8 anonim ***** válasza:

Hihetetlen, hogy az orvos nem vett tovabbi keneteket vagy kuldott el meg vizsgalatra, bar, ha sztkba jarsz, ezen sporolnak, ha maganhoz, sok helyen nincs erre lehetoseg es draga.

Ha gomba okozza, akkor jo ra akar a canesten is. Ha nem valik be, erdemes kesobb levetetni, hogy pontosan milyen fajtaja van a gombanak es arra kiiratni gyogyszert.

Ha bakterialis, akkor antibiotikummal lehet kikezelni, attol fuggoen, milyen fertozesed van. Nagyon sok van, a tunetek pedig sokszor hasonloak vagy ugyanolyanok egy-egy fertozesnel. Ezert kell megnezetni, pontosan mirol van szo. Mert, ha nem kezeled ki terhesseg elott, mert nemelyik akar vetelest vagy koraszulest is okozhat, de a babanak sem tesz jot a szulesnel.

Szerintem, ha a dokid nem tajekoztatott ilyenekrol, akkor nem is ert hozza a fertozesekhez, hanem a regi modszereket kovetve 1-2 bacira vesz le kenetet. Pedig nagyon fontos alaposan kideriteni, mielott felirja a kezelest.

Az is lehet, hogy felesleges az antibiotikum vagy a gomba elleni, mert csak felborult a huvelyi flora egyensulya, erre is megvan a megfelelo kezeles. Keress egy masik dokit szerintem es mielobb vizsgatasd ki magad, a teherbeeses szempontjabol is fontos es a kesobbi terhessegre nezve is. Ezt tudom ajanlani. Lathatatlanban ne hagyd magad kezeltetni, meg kell tudni elotte, mi a gyulladas okozoja.

2011. máj. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A cickafark kiegeszito kezelesnek jo, de egy bakteriumot csak az ellene hatados antibiotikum a jo, a gomba ellen pedig ertelemszeruen gombaelleni.

Felsorolhatnam most mennyi fertozes fajta letezik, melyek a gyakoriak, de talalsz rola infot a neten is.

2011. máj. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!