Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Július-augusztus óta dolgoztok...

Július-augusztus óta dolgoztok a babán és még nem jött?

Figyelt kérdés

Nekünk már van egy 2,5 éves kisfiúnk,aki a 2. hónapban sikerült.

A tesó nem jön ilyen gyorsan,gondoltam bíztassuk egymást!

Voltam orvosbál júniusban,ő azt mondta seemi akadálya a teherbeesésnek.


2011. jan. 2. 13:02
 1/7 Macimanó82 ***** válasza:
szia:) Nekem is van már gyermekem 3.hónapban sikerült is most a tesó nehézkesen akar jönni:( 4 éves a kisfiam hamarosan tény szerűen 5 hónapja próbálkozunk de előtte se védekeztünk.Most kezdtem a hőmet is méregetni eddig azzal se foglakoztam.Remélem már nem sokat kell várnom,és neked se:)
2011. jan. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem van egy kisfiam aki 20 hónapos. 4. hónapja próbálkozunk, eddig sikertelenül. Remélem hamarosan mindenkihez megérkezik a kistesó:)

2011. jan. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én is nagyon bízom benne,sőt biztosan így lesz!

Csak a cél lebeg a szemem előtt,eddig annyit tettem,hogy ,megnéztem mikor vagyok termékeny és 2 naponta együtt vagyunk a párommal.

Nem sok időnk volt mostanában egymásra,de új hónap,új esélyek!

Nagyon szorítok Nektek is és köszönöm a kedves válaszokat!

2011. jan. 2. 14:19
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem még nincs gyerekem és ez a 6. hónap, hogy próbálkozunk....már nagyon remélem, hogy sikerül....egyre elkeseredettebb vagyok néha...de próbálom elterelni a gondolataimat...
2011. jan. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi is kb. augusztus óta próbálkozunk, de nagyon komolyan már októbertől vagyunk rajta. Remélem nekünk is mihamarabb összejön!

Kívánom, szívből nektek is!


23

2011. jan. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Én június óta nem szedem a gyógyszert,de én inkább annak tulajdonítom a problémát,hogy nagyon kemény hónapok vannak mögöttünk és a párommal valahogy nem volt elég időnk egymásra.

Nagyon szorítok Mindekinek,kívánom,hogy mihamarabb legyen csodaszép,egészséges kisbabátok.:)

2011. jan. 2. 20:46
 7/7 anonim ***** válasza:

úristen. 2 naponta csináljátok csak? én azhittem ilyenkor naponta vagy akár naponta többszö is lehet majd, akkor el vagyok tévedve. :D


24F

2011. jan. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!