Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől fájhatnak a mellbimbóim,...

Mitől fájhatnak a mellbimbóim, és a méhem? Nem hiszem, hogy terhes lennék.

Figyelt kérdés

Ez a ciklusom 8. napja, és ilyenkor sosem érzek semmit. Most viszont időnként fájnak a mellbimbóim, és hol a méhem, hol a petefészkem szúrkál. A kisfiamnál ugyanígy szúrt a cicim, és most is babát tervezünk egy ideje, de kétlem, hogy terhes lennék, hiszen most volt meg.

Ciszta okozhat ilyesmit? PÉ-m sincs,mert a teszten halványabb a 2. csík... Ötletek?


2011. jan. 2. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:

ötletek? :D nekem van egy:mi van, ha úgy jött meg, hogy már terhes vagy (mellesleg pozitív a teszted):D? Fel sem merült benned? Nem ritka az ilyesmi, hogy az ember az első pár hónapban még menstruál.

ÉBRESZTŐŐŐ!!! :D:D:D

GRATULÁLOK!!

23L

2011. jan. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jajj, most olvasom, az nem terhességi teszt, amit csináltál?

Elsőre ennek értelmeztem, és azt hittem, hogy hamis eredményt gyanítasz a második csík miatt :)

Bocsi

2011. jan. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Semmi baj,azért köszi a választ;). Nekem 2 ismerősöm is van, akiknek normálisan (időben és mennyiségbeen is) megjött, mégis babájuk volt. Szóval végülis én sem zárom ki, de azért a terhességi teszttel még várok...

Arra gondolok inkább,hogy voltak-e hasonló panaszai valakinek, főleg aciklus első felében.

2011. jan. 2. 22:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos érdemleges választ én sem tudok írni, viszont nekem is ilyen "tüneteim" vannak és mi is a 2.babát tervezzük.gyulladásra nem gondoltál?
2011. jan. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!