Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fáj a cicim és minimális...

Fáj a cicim és minimális átlászo folyadek inkább nedvedzes érezhetö ha tapizom. Lehet ez a terhesség jele? +eddig jo volt akartam babat nem jött, most meg sok rossz történt szabadulni akarok a ferjemtöl aki becsapott. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kifejezetten csak terhességtől lehet a váladékozás. De ha feszül és mindkettő váladékozik akkor valószínűbb. Amúgy emlőráktól is jöhet váladék
2011. jan. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ugyan ezek a tünetek, 3 napja nem jött meg, és én is várom az eredményt, hogy lesz e baba!

Esetedben, ha baba lesz, lehet, hogy jel, hogy tarts ki a férjed mellet(SZERINTEM). Lehet, hogy kell adnod még esélyt!

2011. jan. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nálatok tervezett baba lenne? lehewt hogy adok neki még 1esélyt de nagyon becsapott
2011. jan. 2. 23:58
 4/4 anonim ***** válasza:
ha babás vagy,akkor -ha súlyos dolgot csinált a férjed- azt mondom,hogy egy baba miatt valakivel maradni nagy ostobaság!! Ezzel nem lesz jobb. -pláne,ha már azon gondolkozol,hogy elhagyod!!!!!!
2011. jan. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!