Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pár napja felfigyeltem arra,...

Pár napja felfigyeltem arra, hogy rossz a gyomrom. Néha hányingerem van. Ma is ebéd előtt egy pillanatra elkapott, de el is múlt! Étvágytalan vagyok, mégis úgy érzem mintha tele lenne a hasam, de közben éhes vagyok! Lehet terhesség?

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Hát ezt mi nem tudhatjuk neked kell tudni.Nem védekeztek szeretnétek babát?Ha nem védekeztek akkor természetesen lehet terhesség.Mikor menstruáltál utoljára hány naposak a ciklusaid?Ezeket mind tudni kellene és akkor is csak tippelgetni tudunk.
2010. máj. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsi!Igen szeretnénk babát.Utoljára április 22.-én volt meg,de a szokásosnál gyengébb.De nem akartam még tesztet venni,mivel volt menzeszem.Lehet,hogy várok megjön-e vagy nem!16-a körül kéne megint megjönnie.
2010. máj. 3. 13:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyen rövidek a ciklusaid? Április 22-től május 6-ig, az csak 15 nap!
2010. máj. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia!Lehet terhesség, főleg ha gyengébb menstruációd volt, már vehettél volna tesztet.Az hogy meg volt a mensesed még nem jelenti azt hogy nem vagy terhes!Szerintem már csinálhatsz tesztet nyugodtan!Szorítok! :)Előttem író válaszoló az nem 6-ika hanem 16! :) Szép napot nektek!
2010. máj. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen. 16.-a,csak nehezen olvasható.Nem mertem tesztet venni,nehogy csalódás legyen belőle.Már 1,5 évvel ezelőtt is szerettünk volna,akkor több tesztet is vettem,de sosem lett baba.Csak kíváncsi lennék a véleményetekre,ilyen tünetek mellett lehetek-e terhes?

Köszi!

2010. máj. 3. 14:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Igen lehetsz terhes de ezt itt nem tudjuk biztosra mondani előbb-utóbb muszáj lesz tesztelned.De ha annyira félsz akkor várj még ha megint nagyon gyengén jön meg vagy egyáltalán nem jön akkor már sokkal biztosabb.De akkor is kell majd a teszt:)Ha negatív akkor sincs semmi jön egy újabb hónap fel a fejjel.De egyáltalán nincs kizárva h terhes vagy.majd írd meg mi lett.
2010. máj. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves választ!Megírom majd,hogy mi lesz!De ha mindennapossá válik ez a furcsa közérzet,lehet,hogy akkor csinálok egy tesztet!
2010. máj. 3. 14:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia!3. vagyok!Akkor várj még pár napot és ha még mindig rosszul vagy csinálj egy tesztet.Szerintem ha babás vagy és már egy gyengébb mensin is túl vagy ki kell mutatnia hogy mi a "helyzet"! :) Majd írj!Drukkolok!
2010. máj. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!