Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segít a Bromocriptin (2.5mg)...

Segít a Bromocriptin (2.5mg) gyógyszer a teherbeesésben? Hathat már az első ciklus alatt?

Figyelt kérdés
Ma voltam dokinál és azt mondta,hogy a progreszteron szintemen kell javítani.(határértéken belül van azért)erre adta ezt a gyógyszert.Ezzel nagyobb esélyem lehet a teherbe esésre?Két éve próbálkozunk lassan.Azt mondta,hogy ő nem lát semmi eltérést másban.Uh,vér vétel, szűrés,stb.minden volt.Az átjárhatóságot és a páromat ha nem sikerül 3 hónap után nézi meg.Hathat a gyógyszer már az első ciklus alatt?Teherbe eshetnék már olyan hamar?köszönöm
2008. jan. 21. 22:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Nekem azt mondta a dokim, hogy az átjárhatóság, vér, uh és a férjem vizsgálata nélkül nem ad gyógyszereket, mert hatástalan is lehet, mert ha pl nem átjárható a petevezeték, a tök fölösleg peteérés serkentőt szedni.
2008. jan. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!