Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utolso menzeszem december...

Utolso menzeszem december 14-20ig tartott,20. -tol rendszeres nemi életet éltünk a párommal, kb 2napja jobb oldalt a petefészkem fáj, terhességre utalo jel lehet ez? Irjatok. Tesztet mikor csináljak szerintetek? Tompika

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 13:13
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Tesztet akkor csinálj, amikorra nem várod és reggeli első vizeletből.

A terhességi jelek meg annyifélék ahány nő.

2011. jan. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Valószínű,hogy a peteérésed érzed,,,
2011. jan. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Ha 20.-án kezdődött a mensid, ez nagy valószínűséggel a peteérés lesz inkább... Tesztelni akkor érdemes, amikor legközelebb meg kellene jöjjön.
2011. jan. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 Macimanó82 ***** válasza:
Szia. Nekem 17 én volt meg december. És most volt ovum 31 én a hőm szerint és szerintem is mi is minden másnap sőt minden nap is együtt voltunk. És az ovu óta görcsőlget a hasam és szúrkál baloldalt. sokan mondták felfáztam de nem se megfázva se felfázva nem vagyok jelnek nem veszem mert ahoz már tapasztaltam eleget inkáb különösnek érzem:) Tesztelni hát a nem várt napján+ - 2 nap vagy még később:)
2011. jan. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
sztem valaki félre értet,20ikán mult el a vérzésém,nem akkor jött meg...nagyon szeretnénk már babát a párommal,de annyira görcsösen nem vagyunk azert rajta,mert az nem jo:)
2011. jan. 4. 20:44
 6/32 anonim ***** válasza:
Ha 20-án múlt el, akkor kb. 15-étől kezdődött... még így is inkább a peteérésről lesz szó... hiszen kb. most vagy félidőben.. szóval... A terhesség tüneteit leghamarabb az első mensi kimaradása után lehet érezni, de akkor sem a petefészek körül.. Persze, akár lehetsz várandós is, de azt ilyen korán úgysem lehet megmondani, majd ha kimarad a mensid és a teszted pozitív lesz. Szorítok!
2011. jan. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
köszi:)majd irok h milett:)reménykedem a terheségbe:)
2011. jan. 5. 10:08
 8/32 anonim ***** válasza:
Nekem a mensi előtt 3-4 nappal voltak a következő tüneteim: mellfeszülés (ami eddig sosem volt), megjön érzés, s a sexet nem kívántam, sokat ettem, mint amennyit szoktam. Párom be is szólt, biztos baba lesz a dologban. Rákérdeztünk, s azt mondták, hogy ez nem terhes tünet, a mellfeszülés s megjön érzés akkor lesz, ha megjön, hiába nekem nem volt sose menses előtt mellfeszülésem. A petefészkembe a menses kimaradását követően pár nappal éreztem szúrkákat. Mivel pontosan szokott megjönni, csináltunk tesztet, ami pozitív lett. 37 hetes km.
2011. jan. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
szivböl gratulálok:)a teszttel várok,pedig szivem szerint már csináltam volna,mert türelmetlen vagyok,de várok,és bizom h terhesség lesz,...minden jot
2011. jan. 6. 14:24
 10/32 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyanabban a cipoben jarunk :))) Nekem is 14-e es 20-a kozott volt meg, "allitolag" 28-an volt pe. es szurkakat most is erzek, de sajnos ezt minden mensi elott erzem. Mar holnap reggel ellovom az elso tesztet a kivancsisag kedveert (van itthon 6 db :) ), habar 95%, hogy nem vagyok terhes. Minden mensis tunetem megvan. Hetfore nem varom, ha 28 naposak a ciklusaid, valoszinu te is. Kivanom, hogy ugy legyen ahogy szeretned! Szurkolok! Szia

2011. jan. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!