Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Táppénz? Segítene valaki?

Táppénz? Segítene valaki?

Figyelt kérdés
A munkám alapján bedolgozói jogviszonyom van. nem munkaviszony hanem jogviszony. Több mint egy éve dolgozom.Tegnap óta vagyok táppénzen. Ma közölte a munkáltatóm hogy 15 napon belül megszünteti a jogviszonyomat. Kérdem én,, meddig fog járni a táppénz?Annyi ideig amennyit dolgoztam? Vagy így hogy megszűnik a jogviszony kevesebb ideig? 15h kismama
2011. jan. 4. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem hívd fel az oep-et, a számuk: 0612885100, itt tudnak segíteni nekem is sok infót adtak telón, azt is kérdezd meg, hogy egyáltalán megtehetik-e hogy megszüntetik a jogviszonyodat.

Remélem sikerrel jársz, majd írj, hogy mit mondtak!

2011. jan. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi de sajnos én nem ehhez a körzethez tarozok. Meg van a szám de ma már nincsenek:( 1 ig volt munkaidő. De a főnök meg most hívott. Most félek mert 56 hónapig nem akarok itthon lenni pénz nélkül:(
2011. jan. 4. 14:17
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem nem rúghat ki, a kismamákat védi a törvény.

Ha más nem, legalább talán fel tudnak világosítani remélem.

2011. jan. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
sajnos lehetséges hogy megszüntetheti mert ez nem munkaviszony hanem jogviszony. De nem is érdekelne ha tudnám hogy a megszűnés után meddig jár a táppénz! ez lenne fontos.
2011. jan. 4. 14:51
 5/6 anonim ***** válasza:
szia én csak annyit tudok egy ismerőssel történt meg, 4 éves lesz a pici februárba.márciusba új munkahelye volt, próba időn, júniusba terhes lett végig táppénzen volt, de szülés előtt aszem megszűnt a munkaviszonya vagy valami ilyesmi, az a lényeg h elment munkanélkülire és az is munkaviszonynak számit úgye mint tudjuk, te nem tudnál elmenni arra? érdeklőd meg? hátha.
2011. jan. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
minden megoldás érdekel az tuti. meg fogom kérdezni és remélem kapok valamit
2011. jan. 5. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!