Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiírhat az orvos veszélyeztete...

Grófházy kérdése:

Kiírhat az orvos veszélyeztetett terhesnek? Ebben az esetben hogy van a táppénz?

Figyelt kérdés

2 éve volt egy missed ab-om,és eddig nem sikerült a baba,de most igen :D

12 órázom,néha éjszakáznunk is kell a munkahelyen.

A férjem sem engedné az éjszakázást.

vagy ezt az orvossal kell megbeszélnem???


2010. okt. 4. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az orvos,ha tudja az előzményeket,akkor jobban figyel rád!Állómunka?Mert az 12 órában pfff....szerintem mond meg neki,hogy félsz és amúgy sem bírnád most a fizikai munkát!Tuti megérti!
2010. okt. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

egy hotelben dolgozom.

Igen állómunka magassarkúban, meg néha elég stresszes is.

Állandóan huzat van,és most igaznán nem szeretnék egy finom kis felfázást....Meg rámtüszögnek a mindenféle emberek,és tapasztalat,hogy wc után az emberek 90 %-a nem mos kezet.Már több alkalommal volt,hogy vártam a soromra,és jönnek ki az emberek a wc-ből,és mennek a dolgukra,mint aki " jól végezte dolgát"

és én ezektől az emberektől veszek el a kulcsokat,váltok nekik pénzt stb. Nem tudok minden alkalommal kezet mosni.


nem szeretném mégegyszer átélni a 2 évvel ezelőttieket...

2010. okt. 4. 18:31
 3/4 anonim ***** válasza:
fujj....megértelek!Magassarkú és undi emberek!!!!Beszéld meg az orvossal...és addig használj kézfertőtlenítő zselét!Csak egy borsószemnyi kell,bedörzsölöd a kezedbe és kész...igazán tiszta lesz!:)
2010. okt. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán kiír az orvos, magyarázkodni sem kell. Van olyan ismerősöm, aki csak szimplán nem szeretett volna terhesen dolgozni, és szó nélkül kiírták.

Boldog babavárást!

2010. okt. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!