Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez most baba lehet vagy csak...

Ez most baba lehet vagy csak a betegség miatt késik?

Figyelt kérdés

Tehát...pajzsmirigy problémám is van,de azt kezelik,régebben 28 napos ciklusaim voltak,mostanra beállt 31 naposra!Múlt hónapban a 28. napra jött meg,szeptember 16-án,5 napig tartott,ahogyan szokott.Hónap végén felfáztam,amit már a 3. féle vény nélküli gyógyszerrel sem tudok kikezelni!Még most is tart.Viszont ma vettem észre,hogy ha 28 napot számolok,akkor már 13.-án kellett volna megjönnie,ha 31 napot nézek,akkor 16-án,vagyis tegnap!A párommal naptári módszerrel és óvszerrel is védekezünk,mostanában nem túl sokat vagyunk együtt,ezért az óvszeres rész kimaradt!A mensi előtt és után 6 napig óvszer nélkül!Ez eddig sosem okozott problémát! Peteérésem a ciklusom hosszától függetlenül mindig a 16. napon van!Múlt héten szombaton voltunk együtt utoljára a párommal,most szerdán görcsölni kezdtem,mint mikor peteérésem van!(Olykor érezni szoktam!)Akkor mondtam is a páromnak,hogy hagyjuk a szexet egy darabig!

Most akkor csak a felfázás miatt késik?Később volt peteérésem?Vagy hamarabb? Már régóta pontosan szokott megjönni,ezért ijedtem most meg egy kicsit!Bár szeretnénk babát,nem most,mert nem állunk túl jól anyagilag!


Semmi érdekes tünet nincs,csak az,hogy cigarettából már csak fél szálat bírok elszívni!(Anyukám is így volt,mikor terhes lett velünk!)


2010. okt. 17. 22:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Tesztelj, es ha pozi, mihamarabb menj orvoshoz, mert az antibiotikumok miatt lehet baja a babanak.
2010. okt. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!