Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez mit jelenthet? A 12 hetes...

Ez mit jelenthet? A 12 hetes tesztem eredménye: a down kórnál 1:450 és negatív. Miért ilyen alacsony még is. Ez bajt jelenthet 24 éves vagyok és a tarkóredőnk 13. héten 2 mm

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 20:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

HA negatív, akkor negatív. Az orvos tudja.

Előbb hozzászólók egyikének csak annyit, hogy sajnos nem egy huszonéves anyukát ismerek Down szindrómás babával.

Nekem 21 évesen született.


De láttam olyat is, hogy tobb orvos rámondta külső jegyek alapján, hogy Down, és a kromoszómavizsgálat pedig egyértelműen kizárta a diagnózist :)


HA bizonytalan vagy, csináltasd meg az integrált tesztet. De első diagnózis, ha 12 hetesen nincs orrcsont, és vastag a tarkóredő.

A tied még bőven benn a normálisban, szerintem ne aggódj, de kérd ki az orvosod véleményét.

Én úgy kérdezném, hogy ha az ő feleségéről lenne szó, mit tenne.

2011. jan. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!