Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek? A barátommal kb 2...

Mit tegyek? A barátommal kb 2 hete csak pettingeltünk, de egyik "érzékeny" pillanatomban magamhoz nyúltam miután őt kézzel kielégítettem.

Figyelt kérdés
miután ő elélvezett, letöröltem a kezemet. de nagyon félek h teherbe estem, mert kb 3napja minden reggel iszonyúan szédülök és hányingerem van. vettem egy terhességi tesztet, de nem jelzett se pozitívat se negeatívat, mert még nem marad ki a menstruációm, aminek elvileg hétfőn kéne megjönnie. mit tegyek? hétfőn ha nem jön meg ak vegyek egy újabb tesztet?
2009. jan. 28. 16:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát nem lehet tudni. A terhességi teszt nem azért nem jelez se negatívat, se pozitívat, mert nem maradt még ki mensid, hanem azért, mert nem jól csináltad meg. Lehet hogy nem vízszintes felületre tetted? Vagy kevés/sok vizelettel csináltad?

Hétfőn, ha nem jön meg csinálj egy tesztet. Elvileg ki kellene, hogy mutassa.

De, ha nem jön meg és negatív a teszt, akkor is irány a nődoki!

2009. jan. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!