Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Barátommal...

Lehetek terhes? Barátommal egy hete pettingeltünk, én kezdtem őt orálisan kielégíteni. Nem ment el. Majd ő következett, ujjazás előtt még kezet is mosott és csak egyszer dugta be a mutatóujját mert az is fájt. Már 3napja késik.

Figyelt kérdés
Barátommal egy hete pettingeltünk, én kezdtem őt orálisan kielégíteni. Nem ment el. Majd ő következett, ujjazás előtt még kezet is mosott és csak egyszer dugta be a mutatóujját mert az is fájt. Már 3napja késik. Nagyon félek, h véletlenül besikerült a dolog. A melleim fájnak és a hasam is néha elég erősen. Úgy érzem sokszor mintha jönne a dolog, de semmi. És eddig általában pontosan jött a menszeszem vagy egy-két nappal hamarabb. Késni nem nagyon késett.
2010. márc. 28. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugye tudod, hogyan készül a baba? Az, amit ti csináltatok szinte teljesen kizárja, hogy terhes legyél. Valószínű a stressz miatt késik, ne idegeskedj.

AZ előváladéktól lehet ugyan teherbe esni, de csak ha nem landol a mosdókagylóban. Még akkor is kicsi az esélye a teherbeesésnek, ha a péniszét dugja be egyszer, gondolj bele, mennyivel kisebb, ha a megmosott ujját!

Úgyhogy nyugi, valószínű nem vagy túl idős, tizenévesen nagyon gyakran előfordul a rendszertelen ciklus.

2010. márc. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem lehetsz terhes, nyugi.

Ha nem parázol ezen, rögtön meg fog jönni, mert most inkább lelki okok miatt (mivel ettől félsz) nem jön meg.

Nyugodj meg.

2010. márc. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz terhes!!!Több dolog miatt sem. Orálisan elégítetted, így max a szádba került előváladék!Nem élvezett el! Nem hatolt beléd! Az ujjától nem leszel terhes!És még kezet is mosott!Kizárt a terhesség!!!
2010. márc. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha minden pontosan így történt, ahogy elmesélted TELJESEN kizárt hogy terhes legyél! Ahogy ezt elhiszed és megnyugszol, meg is fog jönni!
2010. márc. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!