Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mielőtt vennék egy tesztet...

Mielőtt vennék egy tesztet elárulnátok nekem hogy van ez a hőmérsékleti dolog? Mármint az ébredési hő.

Figyelt kérdés

Mármint aki terhes annak az ébredési hője magas?mi számít magasnak?csak mielőtt vennék egy tesztet szeretném megmérni.És amúgy hol kell mérni?szájba,hüvelybe,vagy hónaljban?Akinek lent van az ébredési hője az tuti nem terhes?nincs kivétel?

előre is köszönöm a segítséget.


2011. jan. 5. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy ez sem tankönyvi. Nem lehet azt mondani hogy ha hüvelyben ébredéskor 37,5C akkor babát vársz.


Van olyan kismama aki 36,6 -tal is babás más meg 37,1-el se.


Reggel ébredéskor ágyból kikelés elött hüvelyben v. nyelv alatt mérve digitálissal csipogásig higanyossal 5 percig mérj. Ha a hő több napig stagnál v. csak egy két tizedet mozdul és nem esik le drasztikusan akkor nagyon valószinü hogy kisbabát vársz de hőhöz nincs kötve - nagy általánosságban azért 37C körül szokott lenni -


A teszt olcsóbb kevésbé stresszes megoldás azonnnali eredménnyel.

2011. jan. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs értelme most mérni ha egész hónapban nem mértél, mert csak az egész görbe ad értékelhető eredményt, egy mérés nem.


Ha hőmérőzni szeretnél, kezdd a hónap elején, hüvelyben mérve, reggel megközelítőleg azonos időpontban, felkelés előtt, higanyos hőmérővel.

2011. jan. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én csak azért akartam tudni hogy ne vegyek potyára tesztet,de ha így nincs értelme akkor nem mérem.
2011. jan. 5. 11:46
 4/4 anonim ***** válasza:

De a görbe is csak legalább 3 hónap folyamatos mérés után értelmezhető pontosan.

Nekem spec. terhesen is 36,8 volt az ébredésim,ma lett 36,9. (igaz,még nagyon az elején vagyok)

Mikorra várod/nem várod? -nekem a nem várt menstuáció előtt 1 nappal reggel már + lett a 25-ös gabriell teszt. :)

2011. jan. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!