Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki fogamzásgátló...

Ha valaki fogamzásgátló szedése mellett esik teherbe, a levél beszedése után akkor is elmarad az "álvérzés"?

Figyelt kérdés
Röviden az esetem: december közepén missed ab-om volt. Kaptam hormonkezelést, négy hétre január 9-én megjött az első menzi. Az orvos három hónapra fogamzásgátlót írt fel a ciklus szabályozása végett, amit becsülettel el is kezdtem szedni január 9-én. Január 13-án együtt voltunk a férjemmel, belém élvezett, úgy gondoltam, öt nap után már adhat elég védelmet a fogigátló. De most három napja furcsa tüneteim kezdenek lenni, amit nem tudok megmagyarázni, és idegesít, hogy folyton erre gondolok. Tegnapelőtt mellnyillalás, tegnap fémes íz, ma meg úgy fáj a hasam a jobb petefészkem körül, ahogy akkor fájdogált, mikor még terhes voltam. Mindemellett dolgozok és egyetemi vizsgákra járok, szóval hullafáradt vagyok, ezért már meg sem tudom különböztetni, hogy milyen fájdalmaim vannak a fáradtság, stressz miatt. Nem hiszem, hogy terhes lennék, de beékelte a gondolat magát a fejembe és nem tudok lekattanni róla. Ha véletlenül mégis terhes maradtam, honnan fogom észrevenni?
2009. jan. 28. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy a mensi elmarad-e ilyemkor is, de az tuti, hogy a teszt kimutatja majd, ha van baba.

Ha a tüneteid megmaradnak akkor csinálj egy tesztet, biztos ami biztos!!

2009. jan. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5napos védelem? nekem 3hét után sem adott védelmet a tabi.tesztet nem akarsz csinálni?
2009. jan. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is baba lett a gyógyszer szedése melett.Kb 1 hete szedtem a gyógyszert,mikor a párommal voltam.Nekem volt vérzésem, de nagyon furcsa volt, mert nem is vérzés volt hanem barna, szinte kávészínű folyás, és néha még olyan is volt mintha homok lett volna benne.Szóval ilyen szemcsés barnázás volt 1 hétig, persze nagyon beijedtem és dokihoz mentem.ott derült ki hogy várandós vagyok.Most 3 éves a lányom!
2009. jan. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, majd csinálok egy tesztet, de még korai szerintem,a papírforma szerint kedden kellene megjönnie. Amúgy nem hiszem hogy terhes lennék,nagyon túlhajtottam magam mostanában és nemigen vagyok tisztában vele, hogy mit miért érzek. Csak zavar, mert befészkelte magát az agyamba, és mikor eszembe jut, nem tudom elterelni róla a gondolataimat.
2009. jan. 29. 08:15
 5/5 A kérdező kommentje:

Csináltam tesztet, nem vagyok terhes.

Csak nem tudom, hogy most örüljek, vagy szomorkodjak miatta...

2009. jan. 30. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!