Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló melletti teherbe...

Fogamzásgátló melletti teherbeesésnél a két levél közti szünetben elmarad a megvonásos vérzés?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert ez ugye nem normális menstruáció. Így több esély van-e arra, hogy terhes vagyok, mégis jelentkezik a vérzés? Vagy ugyanúgy el kell(ene) maradnia, mint a rendes vérzésnek?
2009. szept. 3. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
szia. én amikor elkezdtem tabit szedni, egy zsem kimaradt, és teherbe estem. mi nem gondoltunk h babánk lesz, szedtem tovább a tabit, és megvolt ugyan ugy a mensim. ez két és fél hónapig ment, a 3.-ik hónapban már nem jött meg...
2009. szept. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Jövőre már nem szeretnék tabit szedni, mert itt is írták sokan, hogy telejsen felborította a hormonháztartásukat. Én már 7 éve szedem. Szeretném, hogy kitisztuljon a szervezetem, hogy felkészüljön egy kisbabára:)

Csak hát ugye mindig reménykedek, hogy hátha terhes vagyok ha kihagyok egy szemet:))


Megkérdezhetem, hogy nem is vettél észre semmi tünetet a 3 hónap alatt? Nem lett semmi baja a babának?

2009. szept. 3. 16:58
 3/6 anonim ***** válasza:
szia. igy utolag, vissza gondolva, voltak tünetek. de mivel első babaám, nem tudtam mire kellett volna figyelnem, meghát fogalmunk se volt h baba lesz, igy azt hittük h a tabi miatt vannak a tünetek. 11.-ik héten tudtam meg, egy rutin nőgyógyászati vizsgálat során h 11 hetes vagyok. nah amikor megtudtuk, rá pár napra hánytam először. addig semmi. szoritok nektek, és sok szerencsét:)
2009. szept. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én már 4 hónapja hagytam abba a tabletta szedését 7 éve szedtem. Babát szeretnénk. 3 hónapot kellett várni. Elmentem dokihoz, hogy küldjön vérvételre, hogy tudjam minden rendben van. Nem írt beutalót, kértem a háziorvostól abból derűlt ki, hogy májelégtelenségem van. Azt mondta a tablettától. Ha majd kiürűl a szervezetből a máj is helyreáll. Még várjunk a kicsivel, mig nem áll helyre. Azért írtam le, hogy gondold átt, hogy mikor hagyod abba. Mert kell 1 év mire a szervezet helyreáll. És olyan rossz ennyit várni, mikor már szeretnénk egy kistesót.
2009. szept. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én pont ma votlam vérvételen, ahol kértem a májfunkció ellenőrzését is. Esetleg ha kiderülne, hogy károsodott a méjam, mindenképpen abba kellene hagynom a tabletta szedését?
2009. szept. 3. 17:26
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia

Én 2x1 év szünet beiktatásával összesen 10 évig szedtem Mercilont. Elhatároztuk, hogy zöld utat adunk a babának, november elején volt utolsó megvonásos vérzésem, utána már nem kezdtem új levelet. Decemberben rendes időre megjött a normál mensim, és január elején megfogant a kislányom.


Mikor már nem szoptattam, elkezdtem újra a Mercilont szedni, de a 3. levél után nem jött meg (csak az első 2 alatt védekeztünk óvszerrel is), elmentem dokihoz, és kiderült, hogy várandós vagyok. Szóval a kistesó csak úgy becsúszott :D

Semmi tünetem nem volt a kimaradt vérzésen kívül.

2009. szept. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!