Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent az hogy a "douglasb...

Mit jelent az hogy a "douglasban kb.10-14 mm széles folyadék van"? Most aggódnom kellene? Menjek vele a nőgyógyászomhoz?

Figyelt kérdés
Ma voltam uh. -on. Október végén volt egy missed. Ab. -om.50 napra jött meg utána a mensim Norcoluttal. Most várom 01.12-re a következőt. Utána próbálkozhatnánk újra.
2011. jan. 6. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nemrég volt peteérésed, mert utána pár napig látni lehet a folyadékot a douglasban.
2011. jan. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Douglas-üreg a méhed legméllyebb pontja, minden savo, izzadmány, folyadék ami arra felé van, oda csorog le. Pl. amikor tűszőrepedés van, akkor a tüszőt folyadék veszi körül, ami szintén a D-üregbe kerül. Missed ab után egyébként ez teljesen normális, és akkor is, ha semmilyen beavatkozás nem történt. Ahogy fent írtam, a tüszőrepedésnél is keletkezik folyadék. Ha január 12-én kell megjönnie, akkor ne ijedj meg a folyadéktól, valószínűleg a mensi miatt van.

Hát remélem segítettem, de ha idegesít, akkor menj el mindenképpen orvoshoz. Én is elmennék, ahogy ismerem magam, mert amióta abortuszom volt (nov. 29.), azóta minden betegséget bebeszélek magamnak. :(

2011. jan. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!