Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Én most írok elöször de az...

Én most írok elöször de az utóbbi időben figyelemmel kísértem a kérdéseket, így a sajátjaimra is válaszokat kaptam. Ma reggel pedig pozítív tesztet kaptam. Még 1kicsit félek. Ez ugye természetes? Ezúton is szeretném megköszöni a segítségeket.

Figyelt kérdés
2009. jan. 29. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok!

Persze természetes. Én annyira mondjuk nem féltem de csak azért mert sokáig nem tudtam felfogni,h. mi is történik. Mire felfogtam addigra meg már hozzászoktam a gondolathoz és nagyon örültem.


Üdv

37 heteske

2009. jan. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Gratuka a babához!

Én mondjuk végigizgultam a terhességet!

Boldog babavárást!

2009. jan. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én nem terveztem babát, mikor pozitív lett a teszt nagyon bepánikoltam, még a sírás is elkapott hogy akkor most vége mindennek ami addig volt. Lassan hozzá szoktam, s most így a vége felé már alig várom hogy láthassam a babám. Jó érzés lesz megélni ahogy mozog benned, vásárolni neki a dolgokat. Gratulálok.
2009. jan. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
GRATULÁLOK! Persze, hogy félsz, hisz valami új dolog történik veled, amiben még nincs tapasztalatod. Nyugi, majd megszokod és akkor elmúlik
2009. jan. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia !Ez teljesen természetes ! Hiszen mindent megválltoztat egy baba jovetele. Valami véget ér és egy új kezdodik az ember elbizonytalanodik mikozbe elotte hitte hogy ez így lesz jó és most felteszi a kérdést hogy most hogyan is lesz. De ezen kár aggódni. Orulj a babának élvezd ki minden percét ennek a csodának ! Olyan hamar elrepul ez a pár hónap ! Jó egészséget és boldog babavárást kívánok :)
2009. jan. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gratulálok a babához!

Félni pedig nem kell. A vérünkben van, amit tenni kell... :)

8 hetes kismama

2009. jan. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!