Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap kellett volna megjönnie...

Tegnap kellett volna megjönnie, de még nem jött, ma reggel csináltam tesztet, negatív lett, akkor nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet hogy korai volt a teszt. Megismételheted 2nap múlva.
2011. okt. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Agika0219 ***** válasza:

várj 1-2 napot:)

am jelek vannak?hányinger stb?

2011. okt. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

nem nincs semmi.

nem érzem sem a menzis tüneteket se semmi mást.

reménykedem,hogy megjön,de ha nem akkor örülni fogok a babának csak picit rosszkor jönne:S

2011. okt. 25. 21:27
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat amúgy.
2011. okt. 25. 21:28
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia mi hajszálpontosan ugyanabban a cipőben járunk. Nekem is 23-án kellett volna megjönni. Még mindig nem jött meg. És tegnap este még mindig negatív volt. Vannak megjövéshez hasonló hasfájásaim és a hőm 36,8. Ez annyira idegölő, hogy bizonytalanságban vagyunk és, hogy várni kell. De örülök, hogy legalább van még valaki naprapontosan ebben a helyzetben. Így aztán írjál ám feltétlen, hogy neked mi lett belőle. Én is írok majd!Ja és nekem sem jönne még túl jól a babó, de azért örülnék is neki!üdv Dóri
2011. okt. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia nekem is 23-án kellett volna megjönnie tesztek negatívak. Én már ezt a bizonytalanságot nem bírom, ha terhes vagyok legyenek a tesztek pozitívak, ha nem akkor jöjjön meg hogy kezdhessünk mindent elölről.
2011. okt. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekkem a múlthónapban késtt 12 napt akkor csináltam tesztet 2 is és mindkettő negatív lett erre a hónapra 1 napra jött meg 21.-én utána 3 napig barna folyásom volt és én se merek tesztet venni lehet megint túl korrán csinálnám meg:(
2011. okt. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ mindenkinek.

szorítok nektek,majd írjatok,hogy mi a helyzet.

nálam eddig még semmi változás.

holnap reggel tesztelek megint.

2011. okt. 26. 16:39
 9/11 A kérdező kommentje:

teszteltem,ez is negatív lett.

veletek mi a helyzet?

2011. okt. 27. 16:28
 10/11 anonim ***** válasza:

Reggel barnáztam: egy kis barna rózsaszínes folyás volt a tisztaságin teljesen azt hittem meg fog jönni de azóta a reggeli barnázás teljesen elmúlt. folyás azóta semmi. nekem ilyen sose szokott lenni mindig időben jön meg és ha megjön akkor folyik mint ha kinyitnák a csapot az első naptól a 4 napig majd 5-6.nap barna maszatolás és vége. Nekünk ez a 3. babánk lenne ha sikerülne, de egyik terhességemnél sem volt ilyen.

mindkét terhességemnél elmaradt a menzeszem és már aznap vagy másnap pozitívot teszteltem most meg fogalmam sincs mi van ha ,ma nem jön meg holnap elmegyek a nőgyógyászatra nézzék meg mi van velem!

2011. okt. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!